Мелітополь стане smart city за підтримки програми Декорупція

Уже найближчим часом жителі Мелітополя зможуть скористатись всіма перевагами моделі smart city, яку запускають у місті.

Завдяки співпраці Агенції розвитку Мелітополя та проекту Декорупція неурядової організації Transparency International Україна мелітопольці зможуть отримувати сервіси від міської ради онлайн.

Така ідея виникла під час навчання з комунікації та адвокації для громадських активістів і представників місцевого самоврядування Мелітополя, яке наприкінці 2017 року проводило українське представництво Transparency International. Тоді місцева громада виступила з ініціативою зробити веб-ресурси міської ради більш прозорими та зрозумілими для громадян.

Ініціатива втілилася в проект “SMART Мелітополь”, націлений на запровадження інформаційних технологій для ефективного управління та доступного використання міських сервісів на єдиному зручному Інтернет-порталі Мелітопольської міської ради.

Впровадження сучасних електронних сервісів управління містом та надання онлайн-послуг користувачам є не тільки світовим трендом, але і значним внеском у розвиток сталого громадянського суспільства та ефективної відповідальної громади. Зрозумілі та доступні електронні сервіси спрощують життя громадян, унеможливлюючи побутову корупцію.

Щоб новий веб-портал не лише відповідав стандартам прозорості, а й повноцінно задовільняв інтереси громади, активісти і влада міста проводять масштабне опитування громадської думки. Кожен мешканець Мелітополя може вплинути на  функціонал майбутнього порталу міської ради.

Опитування про рівень задоволеності адміністративними послугами та потреби в електронних сервісах триває з червня в приміщеннях комунальних підприємств, адміністративних закладів Мелітополя.

На основі результатів опитування Агенція розвитку Мелітополя разом із представниками місцевої влади випрацює та оприлюднить покроковий план переведення адміністративних послуг у електронний формат. Реалізація самого проекту здійснюватиметься за грантової підтримки донорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *