Дата і час події:

24/02/2020

14:00 - 16:00

Акредитований представник глобального руху Трансперенсі Інтернешнл Україна та ДП «Прозорро.Продажі» 24 лютого проведуть семінар для журналістів та громадськості Житомира про систему реалізації державного та комунального майна Prozorro.Продажі.

Prozorro.Продажі — це система електронного аукціону, спрямована на викорінення корупції у державних продажах. Вона має дворівневу модель, в якій держава контролює базу даних, де відбуваються аукціони, а приватні майданчики, підключені до бази, забезпечують якісний сервіс.

Така модель стимулює прозорість, більше доходів, більшу прибутковість тендерів і різноманітність учасників на етапі оголошення та проведення торгів. До того ж, вона надає громадськості вільний доступ до всієї інформації про розпорядження державним майном. Успіх цього проєкту залежить від залучення і співпраці золотого трикутника (уряду, бізнесу і громадянського суспільства).

Дізнайтеся більше про роботу з системою: як вона може допомогти наповнити місцевий бюджет і принести користь вашому місту та громаді.

Експерти пояснять:

  • як працює система Prozorro.Продажі
  • яку інформацію з неї можна взяти
  • чому так важливо говорити про управління комунальним майном

А також наведуть приклади того, як органи місцевого самоврядування успішно використовують комунальне майно.

Семінар відбудеться у приміщенні Житомирської міської ради. Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KAVvPbktopUBodGr5

Захід проходить за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.