Якщо Ви професійні у своїй сфері, розумієте важливість громадського контролю та готові проявити свою соціальну відповідальність, зголошуйтеся. Для цього потрібно, аби громадська організація делегувала вас на конкурс.

Дедлайн подачі документів — 15 листопада.

Чому це потрібно?

За останні роки громадянське суспільство довело, що може ефективно контролювати державні органи, сприяти їхній прозорості та підзвітності, надавати рекомендації та змінювати те, що самотужки інституція не може/не хоче/не готова змінити.

АРМА – частина української антикорупційної екосистеми. Це Агентство відповідає за виявлення, розшук і управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, на які суд наклав арешт і передав до АРМА. Активи, які отримує Агентство в управління, здебільшого “чутливі”, становлять високий суспільний інтерес і мають стратегічне значення.

Які повноваження у членів Громадської ради?

Вони заслуховують інформацію про діяльність, виконання планів і завдань АРМА, здійснюють громадський контроль за витрачанням коштів держбюджету; делегують по два представники для участі в засіданнях міжвідомчої комісії з питань реалізації активів та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців у АРМА. Також громрада може отримувати документи та інформацію, що стосуються діяльності АРМА (крім тих, що становлять державну таємницю).

Інтернет-голосування за кандидатів відбудеться 2 грудня 2019 року з 9:00 до 21:00.

Про вимоги до кандидатів і громадських організацій, умови проведення конкурсу: https://arma.gov.ua/public-council

Змінюймо світ разом!

array(3) { ["quote_image"]=> bool(false) ["quote_text"]=> string(436) "За останні роки громадянське суспільство довело, що може ефективно контролювати державні органи, сприяти їхній прозорості та підзвітності, надавати рекомендації та змінювати те, що самотужки інституція не може/не хоче/не готова змінити." ["quote_author"]=> string(0) "" }

За останні роки громадянське суспільство довело, що може ефективно контролювати державні органи, сприяти їхній прозорості та підзвітності, надавати рекомендації та змінювати те, що самотужки інституція не може/не хоче/не готова змінити.

Довідково

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції. 

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

Контакти для медіа: Олеся Коваль, [email protected], 093-808-82-78.

 

Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Transparency International здійснює підтримку Національного агентства в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в нагляді за державними фінансами», що фінансується Європейським Союзом. Проект має на меті надати громадянському суспільству та журналістам ефективні інструменти для боротьби з корупцією, відмиванням грошей і поверненням активів для здійснення громадського нагляду за фінансами та підтримки запуску Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), а також для оновлення реєстру політично значущих осіб. Більше інформації за посиланням: https://goo.gl/SncnHJ