Корупція має бути помічена

Transparency International Україна традиційно працює над зміною менталітету суспільства щодо сприйняття корупції. Для цього організація у співпраці з широким колом партнерів створює креативну соціальну рекламу, яка викриває корупцію як руйнівне явище. Кампанія «Корупція має бути помічена», розроблена у співпраці з комунікаційною агенцією Cheil Україна, включає в себе гендерно чутливу зовнішню рекламу, антикорупційні ролики на радіо та комікси.

zhinka

cholovik-2

Ідея кампанії подвійна. По-перше, вона закликає «помічати» корупцію і полягає в знищенні подвійних стандартів: адже багато людей засуджують корупціонерів, але самі не проти розкішно пожити за корупційні кошти. По-друге, кампанія пропонує «мітити» корупцію, викривати, вимагати невідворотності покарання за корупційні злочини. І головна наша мета – створити суспільний запит знизу, який би тиснув на владу, вимагаючи реальних змін.

Соціальна кампанія «Корупція має бути помічена» розроблена на основі рекомендацій «Стратегії антикорупційних комунікацій» та є пілотним проектом новоствореної платформи комунікацій «Декорупція».

14034811_1257287040958997_3190385898329212335_n

Креатив та нестандартні інформаційні продукти розробила комунікаційна агенція Cheil Ukraine. У розміщенні реклами допомогло Міністерство інформаційної політики:було розміщено понад 500 площин зовнішньої реклами по всій країні, а оригінальні радіоролики погодилися транслювати радіостанції «Люкс FM», «Радіо 24» та станції радіогрупи «Тавр Медіа» («Kiss FM», «Радіо Roks», «Релакс», «Мелодія» та інші). Соціальні рекламні матеріали були створені за підтримки Magai Production, фотографа Andrey Demenyuk та Artpost. У рамках кампанії також було виготовлено серію антикорупційних коміксів. Розробкою коміксів займалися творці серії коміксів про боротьбу з корупцією «Хроніки Аптауна», або Uptown Chronicles. Кампанія здійснилася в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Тривалість: півроку; 05.2016-30.08.2016

Донор: «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Координатор проекту: Катерина Цибенко