Платформа Декорупція

15556505_784185655052694_1253395012_o

“Запуск антикорупційної комунікаційної платформи” – чотиримісячний проект, в межах якого була створена комунікаційна платформа “Декорупція” та реалізована пілотна комунікаційна кампанія “Корупція має бути помічена”.

“Декорупція” має стати одним із важливих елементів реалізації стратегії антикорупційних комунікацій та впровадження реформи в цілому. Платформа забезпечить системні комунікації широкого кола залучених сторін та стане майданчиком з рівними можливостями доступу та високим рівнем професіоналізму.

14291661_1277971055557262_7475907029591489285_n 14203359_1277969892224045_2468134770818165766_n

Цілі та завдання Платформи, як елемента системи ефективних а/к комунікацій:

  • Підтримка реалізації антикорупційної реформи та забезпечення кінцевої мети реформи, тобто досягнення такого стану з корупцією в Україні, коли вона не представляє небезпеки для національної безпеки і не є перешкодою для сталого економічного розвитку.
  • Забезпечення збалансованості антикорупційних комунікацій.
  • Забезпечення рівного доступу та можливостей для різних залучених до реалізації антикорупційної реформи сторін. Особливо важливим та значущим є аспект розвитку громадянського суспільства, коли ресурси та доступ до стейкхолдерів та каналів комунікацій не зосереджений у невеликому колі організацій (асоціацій), а залучає широке коло інститутів громадянського суспільства, зокрема з інших регіонів України окрім столиці.
  • Розробка та реалізація окремих комунікаційних кампаній, переважно соціального характеру, спрямованих на підвищення обізнаності громадян та бізнесу щодо явища корупції, її шкоди та відповідальності за вчинення корупційних дій, зміни поведінкових моделей, мотивації проактивного залучення до запобігання та протидії корупції.

Тривалість: травень – серпень 2016 р.

Донор: «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Координатор проекту: Катерина Цибенко

Публікації

“Пишіть нам! Розберемося!”. У Боярці стартувала антикорупційна кампанія

Білборди та відеоролики на місцевому телебаченні інформують жителів про найбільш ефективний спосіб поскаржитися на корупцію Чому Боярка? Запуск пілотних антикорупційних проектів для регіонів є важливим напрямком комунікаційної платформи “Декорупція”. У співпраці з органами місцевого самоврядування ми…

Читати далі...

АНОНС | Правила ефективної комунікації: як зробити так, щоб вас почули? Регіональний воркшоп від практиків у Сєвєродонецьку

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в рамках національної кампанії «Я не даю» 9 лютого проводить воркшоп у Сєвєродонецьку «Правила ефективної комунікації: як зробити так, щоб вас почули?». Під час заходу учасники дізнаються більше про…

Читати далі...

Правила ефективної комунікації: як зробити так, щоб вас почули? Регіональний воркшоп від практиків у Маріуполі

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в рамках національної кампанії «Я не даю» 14 грудня проводить воркшоп у Маріуполі «Правила ефективної комунікації: як зробити так, щоб вас почули?». Під час заходу учасники дізнаються більше про…

Читати далі...
Page 1 of 3123