Відкрите урядування

Назва проекту: Розбудова потенціалу парламентських інститутів із залученням  експертної підтримки високої якості (сфери боротьби з корупцією та дерегуляцією)

Мета: зміцнення парламентських інститутів з метою прийняття якісного законодавства, спрямованого на зменшення корупції та посилення економічного розвитку шляхом розробки та підтримки спеціалізованої електронної платформи.

Цей проект має забезпечити широкий доступ аналітиків-експертів та рекомендацій щодо важливих законопроектів з питань дерегуляції та анти-корупції.Це допоможе досягти кількох важливих цілей у короткостроковій та середньостроковій перспективі: 1) заохочення Парламенту діяти у відповідності до позиції професійних експертів, а не керуватися популістськими намірами; 2) громадянам надана чітка та неупереджена інформація стосовно законодавчого порядку денного парламенту (відповідальність Парламенту);громадяни залучаються до політичних процесів, 3) краще регуляторне середовище зміцнюється, а корупція знижується через кращі рішення парламенту.

Платформа http://politeyes.com/розроблена для вибору, збору, обробки, координації та просування (як громадянами, так і ключовим зацікавленим особами) високоякісних експертних оцінок та рекомендацій щодо впровадження важливих законопроектів, які мають вплив на ділове середовище або антикорупційну програму в Україні.Результати оцінок (аналітики) та рекомендацій будуть розміщені на спеціалізованому веб-сайті та розповсюджені (висуваються) цільовій аудиторії (зацікавленим сторонам) за допомогою цифрових каналів (Інтернет-медіа, соціальні мережі тощо).

Довгострокова реалізація проекту має покращити бізнес-клімат, підвищити довіру міжнародних партнерів в Україні та покращити позиції України в міжнародних рейтингах (наприклад, показник сприйняття корупції та інші бізнес-рейтинги), що, у свою чергу, мають на меті сприяти розвитку інвестицій та економічниму зростанню.

Тривалість: 5 місяців;15 травня 2017 року – 1 листопада 2017 року

Донор: Посольство Великої Британії в Києві

Координатор: Анастасія Козловцева

Відкритий парламент
Open Government Partnership
Прозорі міста

Публікації

Україна відкрила бенефіціарних власників у форматі відкритих даних

Інформація про бенефіціарних власників у форматі відкритих даних доступна на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.   Зроблено важливий крок на виконання підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та розвиток співпраці між Міністерством юстиції України, Державним агентством з питань…

Читати далі...

Україна презентуватиме відкритий реєстр бенефіціарних власників під час Генеральної Асамблеї ООН

Відпрацювання механізмів інтеграції даних про бенефіціарів та підготовка до презентації результатів під час Генеральної Асамблеї ООН – серед результатів візиту в Україну представників Глобального реєстру. 7-8 серпня відбувся візит в Україну представників Глобального реєстру бенефіціарних власників…

Читати далі...

Підписано Меморандум із впровадження технології блокчейн

Для формування й ведення земельного кадастру та інших державних реєстрів буде використовуватися технологія блокчейн. Електронні системи працюватимуть більш прозоро й без посередників. 16 червня підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Міністерством юстиції України, Міністерством аграрної…

Читати далі...
Page 1 of 3123