Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків

Метою цього проекту є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційному секторі.

В рамках проекту розроблені показники для вимірювання прозорості, наявних інструментів та можливостей у інвестиційному секторі. Ми проводимо консультації з підприємствами та міськими урядами, які роблять все можливе для залучення інвестицій. Ми шукаємо наявність антикорупційних програм для державних підприємств, існуючих та опублікованих політик щодо конфлікту інтересів у міських радах, а також чи проводиться належна перевірка діяльності підприємств міста. Ми розробляємо щонайменше 10 показників, що відображають інвестиційну сферу.

У рамках цього проекту ми встановимо стандарт інвестиційної прозорості для органів місцевого самоврядування, оцінимо 100 міст та представимо результати для всіх зацікавлених сторін, а також складемо аналітичний звіт із рекомендаціями до вибраних міст та виступить з його реалізацією.

В результаті, після закінчення проекту, підприємствам буде легше інвестувати на місцевий рівень; корупційні ризики зменшаться; органи місцевого самоврядування будуть прагнути до більшої прозорості та чіткого розуміння того, як цього досягти; громадяни та активісти будуть захищати найкращі практики прозорості у цьому секторі.

Донор: ПРООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Координатор проекту: Анатолій Котов.

Публікації

Transparency International презентували індикатори вимірювання прозорості інвестиційного сектору міст України

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International  в рамках програми Transparent cities виміряє прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України. Про це повідомили представники організації під час презентації індикаторів вимірювання прозорості інвестиційного сектору міст України, що відбулася…

Читати далі...

Transparency International Україна виміряє прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України

Transparency international Україна в рамках програми Transparent cities розпочинає роботу над проектом «Прозорість та доброчесність публічного сектору». Головною метою цього проекту є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері. Робота розпочнеться…

Читати далі...