Трансперенсі Інтернешнл Україна презентує перше власне дослідження спроможності, управління і взаємодії органів антикорупційної інфраструктури. 

Метою дослідження є надання комплексної оцінки інституційної та операційної спроможності основних антикорупційних органів України. Ідеться про 

  • Національне агентство з питань запобігання корупції;
  • Національне антикорупційне бюро України;
  • Спеціалізована антикорупційна прокуратура; 
  • Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів; 
  • Вищий антикорупційний суд.

Методологія дослідження розроблена на основі та з урахуванням основних підходів і методології Національної системи доброчесності (НСД), напрацьованої та впровадженої міжнародною антикорупційною мережею Transparency International. 

Унікальність дослідження полягає в тому, що дослідники оцінили декілька сфер: ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій.

У рамках дослідження було проведено 28 інтерв`ю зі співробітниками антикорупційних інституцій та 22 — із представниками експертного середовища.

Дослідники проаналізували ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій, і кожна інституція отримала оцінку від 1 до 5. За наслідками роботи команда ТІ Україна напрацювала низку рекомендацій, які допоможуть посилити спроможність антикорупційних інституцій.

array(3) { ["quote_image"]=> bool(false) ["quote_text"]=> string(284) "Унікальність дослідження полягає в тому, що дослідники оцінили декілька сфер: ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій." ["quote_author"]=> string(0) "" }

Унікальність дослідження полягає в тому, що дослідники оцінили декілька сфер: ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій.