ТОМАШ ФІАЛА

Генеральний директор української інвестиційної компанії «Dragon Capital»

fiala@dragon-capital.com

Можливість експертизи:

  • Оцінка інвестиційних проектів
  • Залучення фінасування у країну
  • Розвиток та контроль бізнесу
  • Реалізація структурних реформ (у тому числі антикорупційних) в українських реаліях
  • Співпраця з міжнародними фінансовими організаціями з метою просування антикорупційних реформ у країні
  • Широке розуміння макроекономічної, фіскальної і монетарної політики
  • Розвиток ЗМІ
  • Захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів

Народився 13 травня 1974 р. у м. Брно (Чехія). Навчався у Празькому економічному університеті. У 1994 році, паралельно з навчанням почав кар'єру інвестиційного банкіра в Bayerische Vereinsbank в Празі. Вже наступного року перейшов на роботу в провідний інвестиційний банк у Центральній і Східній Європі Wood & Co. Через рік був направлений в Україну, де він організував відкриття і очолив регіональний офіс компанії. Під його керівництвом компанія перетворилася на найбільшого гравця на українському фондовому ринку. Після фінансової кризи 1998 року перейшов у варшавський офіс Wood & Co., де ініціював запуск онлайн-сервісу брокерських послуг.

У 2000 році повернувся до Києва і заснував інвестиційну компанію Dragon Capital, де донині є генеральним директором. Міноритарним пакетом компанії з 2007 року володіє один з найбільших світових банків Goldman Sachs. За час свого існування Dragon Capital стала найбільшою інвестиційною компанією України, яка спеціалізується на брокерських та інвестиційно-банківських послугах, торгівлі цінними паперами, управлінні активами та прямих інвестиціях, з офісами у Києві та Празі.

Входить у Раду директорів фонду Dragon-Ukrainian Properties & Development plc, акції якого торгуються на Лондонській фондовій біржі (AIM). У 2010-2015 роках займав посаду Президента Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) – провідної організації міжнародного бізнесу в Україні. З 2015 року — голова Наглядової ради Центру економічної стратегії.

Реєстр інтересів