Date and time of the event:

23/06/2023

08:45 - 14:30 за британським літнім часом (09:45 - 15:30 за Києвом)

ТІ Україна запрошує Вас взяти участь у спеціальному постівенті Конференції з питань відновлення України “Побудова прозорої та підзвітної України: ключові кроки до відновлення”, який відбудеться у п’ятницю, 23 червня 2023 року, з 08:45 до 14:30 (за лондонським часом) у штаб-квартирі ЄБРР (5 Bank Street London E14 4BG) та онлайн.

Співорганізаторами заходу є Трансперенсі Інтернешнл Україна, Transparency International UK, коаліція RISE Ukraine, проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», Німецький фонд Маршалла Сполучених Штатів (GMF), Трансатлантична Демократична Робоча Група, Партнерство відкритого контрактування (OCP) і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), за підтримки BHP Foundation.

Приєднуйтесь до нас на цій конференції, щоб зрозуміти, як Україна може підготуватися до процесу відновлення та реконструкції, що сприяє цифровізації, прозорості та доброчесності.

Під час дискусійних панелей урядовці, представники громадянського суспільства донорських організацій обговорять необхідні кроки із забезпечення прозорого та  підзвітного відновлення України від наслідків війни. Також під час заходу ви зможет дізнатись, як діджиталізація сприяє ефективності процесу відбудови, та яку роль у цьому процесі відіграють реформи, що були впроваджені протягом останнього десятиліття.

Детальна програма буде доступа найближчими днями. Дискусія відбуватиметься англійською та українською мовами. Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад. До конференції також можна буде долучитися онлайн. Аби долучитися до прямої трансляції конференції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням нижче.

Зареєструватись: https://bit.ly/3NaPCV9.