Дата і час події:

28/01/2021

9:00

28 січня Transparency International Ukraine презентує актуальні дані одного з найбільших світових досліджень — Індексу сприйняття корупції-2020.

Минулого року Україна втратила два бали і з 30 балами зі 100 можливих повернулася на рівень 2017 року, посівши 126 місце зі 180 країн.

Що змінилося в нашій країні за останній час? Які сфери державного управління потребують особливої уваги в питанні протидії корупції? І наскільки кількісно та якісно наші цьогорічні показники відрізняються від сусідів? І куди рухається наша країна в антикорупційній боротьбі?

Відповідь на ці та інші запитання ми обговоримо під час спеціальної онлайн-події “Індекс сприйняття корупції-2020: що вплинуло на цьогорічні показники?”

Захід складатиметься з двох частин.

Спершу виконавчий директор ТІ Україна Андрій Боровик презентує результати Індексу, після чого ми розглянемо причини нинішніх показників України та визначимо підводні камені, які можуть вплинути на бали нашої країни в майбутньому.  До цього обговорення долучаться:

  • Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України;
  • Максим Грищук, в. о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;
  • Володимир Павленко, заступник голови Агентства з розшуку та менеджменту активів;
  • Олександр Новіков, голова Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • Даниїла Чорненька, голова Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

А під час другої панелі за модерації головної редакторки УП Севгіль Мусаєвої разом з експертами обговоримо, що саме варто зробити українській владі для подолання найбільш нагальних проблем, пов’язаних із корупцією. У дискусії візьмуть участь:

  • Павло Кухта, економіст, екс-перший заступник Міністра економіки України;
  • Микола Хавронюк, член правління Центру політико-правових реформ.

Інформаційний партнер заходу — “Українська правда”.

Реєструйтеся на захід за посиланням: http://bit.ly/CPI2020_registration

Контакти для медіа: Олеся Коваль, [email protected], 093-808-82-78.

Довідково

Індекс сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI) – це показник, який з 1995 року розраховується міжнародною організацією Transparency International. Сама організація не проводить власних опитувань. Індекс розраховують на основі 13 досліджень авторитетних міжнародних установ і дослідницьких центрів.