Дата і час події:

14/09/2019

11:00

Ще не маєте планів на цю суботу? Ми запрошуємо вас на зустріч із командою Transparency International Ukraine на ДумкоFest 2019!

На алеї громадських організацій будуть неймовірні активісти, журналісти, представники інституцій, які знають, що треба робити кожному для успішної України без корупції, як захищати свої права та реалізовувати класні суспільні ініціативи.

Збираємося в київському парку Шевченка 14 вересня з 11:00. У програмі – дискусії, майстер-класи, квест та багато іншого. Детальніше тут – http://bit.ly/dumkofest

Із нами ви пограєте в антикорупційну вікторину, виграєте наш мерч, дізнаєтеся про те, як ми перемагаємо корупцію та як долучитися до нашої команди. Буде насичено, легко й цікаво. Чекаємо на вас на алеї громадських організацій!

Довідково

ВІДКРИТИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІАЛОГУ «ДУМКОFEST. АНТИКОРУПЦІЯ» –
Це місце, де можна вільно дискувати з лідерами думок, представниками недержавних організацій та журналістами про те, що важливо сьогодні для багатьох українців, – як боротися з корупцією та досягати успіху без хабарів. Це можливість висловити свою думку і бути почутим, познайомитися з цікавими людьми та знайти однодумців для реалізації власних ідей.

Із нами ви пограєте в антикорупційну вікторину, виграєте наш мерч, дізнаєтеся про те, як ми перемагаємо корупцію та як долучитися до нашої команди.