Дата і час події:

12/02/2019

10:00

Прес-конференція відбудеться 12 лютого о 10:00 в ІА «Інтерфакс Україна» (вул. Рейтарська 8/5А).

Під час заходу “Корупція в Україні – погляд бізнесу. Результати дослідження UNIC” будуть представлені результати опитування українських компаній щодо рівня корупції в діяльності органів державної влади та її місця серед існуючих перешкод для ведення бізнесу в Україні. Також буде презентовано мотивацію бізнесу щодо корупційних практик або відмови від них, пропозиції бізнесу щодо їх мінімізації, основні ризикові сфери та дієвість превентивних механізмів запобігання корупції. Дослідження проводилося серед представників бізнесу, влади, та на основі аналізу документів та досліджень у цій сфері.

Учасники преc-конференції:
Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC
Олександр Калітенко, Експерт з аналізу політики Transparency International Україна
Лана Сінічкіна, Партнер ЮФ Arzinger

Контактна особа: Анна Попова, Спеціаліст з комунікацій та маркетингу UNIC, anna.popova@unic.org.ua, +38 067 543 70 33

Довідка

Корупція залишається основною перешкодою для економічного росту України. За даними Transparency International, Україна посідає 120 місце зі 180 країн в рейтингу сприйняття корупції за 2018 рік. Важливим кроком у процесі посилення ефективного корпоративного управління в Україні є кардинальні зміни, на які є чіткий запит українського суспільства. Законодавець, уряд та інші драйвери розвитку корпоративного управління повинні популяризувати питання підзвітності, відкритості, ділової доброчесності та разом знаходити дієві механізми їх запровадження. Впровадження бізнесом міжнародних антикорупційних практик та дотримання принципу «нульової» толерантності до корупційних схем дозволить запустити механізм позитивних змін.

Всеукраїнську Мережу Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) було засновано Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку у жовтні 2017 року. На сьогодні вона налічує 60 компаній, в яких працює 99 тис. працівників з 54 міст України.

UNIC — нова ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро, є майданчиком для просування ідеї відповідального бізнесу та впровадження стандартів доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик. Учасники UNIC проходять сертифікацію та приймають стандарти
прозорого ведення бізнесу, колективно протистоять корупції, отримують консультування та підтримку світових експертів з питань ведення бізнесу. Учасники UNIC мають полегшений вихід на міжнародні ринки та отримання міжнародного кредитування.

Прес-конференція відбудеться 12 лютого о 10:00 в ІА «Інтерфакс Україна» (вул. Рейтарська 8/5А).