Date and time of the event:

30/10/2019

18:00

Боротьба з корупцією не обмежується розслідуванням справ хабарників/схематозників і винесенням справедливого вироку для злочинців. Адже держава зацікавлена не лише в покаранні, а і в поверненні вкрадених мільярдів.

З нагоди 5-річчя акредитації Transparency International Ukraine запросила в Україну Хосе Угаса — одного з найвідоміших у світі експертів у боротьбі з топкорупцією.

Свого часу він працював спеціальним державним прокурором у Перу. Під час розслідування Фухіморі – Монтесіноса (2000 – 2002) його офіс відкрив понад 200 справ проти 1500 представників мережі Фухіморі. Під його мандатом 205 мільйонів доларів було заморожено за кордоном і 75 мільйонів повернено в Перу. Хосе Угас посадив президента Перу Альберто Фухіморі, який його призначив на посаду прокурора.

Разом з Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції НаУКМА запрoшуємо на тематичну лекцію Хосе Угаса: “Як повернути вкрадене? Топкорупціонери та їхні гроші”, яка відбудеться 30 жовтня о 18:00 в Києво-Могилянській академії (вул.Сковороди 2, кор. 1, пов. 2, зала 217).

Просимо до 14.00 30 жовтня підтвердити свою участь у заході, заповнивши форму: http://bit.ly/Ugaz_lecture

Контактна інформація: з усіх питань, пов’язаних з організацією заходу, просимо звертатися за адресою: [email protected] або за номером телефону: +380683288886.

Захід відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст заходу є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine і необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Під час розслідування Фухіморі – Монтесіноса (2000 – 2002) його офіс відкрив понад 200 справ проти 1500 представників мережі Фухіморі. Під його мандатом 205 мільйонів доларів було заморожено за кордоном і 75 мільйонів повернено в Перу.

Transparency International Ukraine – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.