Дата і час події:

18/12/2019

18:30

Пам‘ятаєте, як в лютому 2019-го Агентство з розшуку і менеджменту активів передало тимчасовому управителю елітну 240-метрову квартиру Януковича на Оболонській набережні в Києві?

Та чи не суперечить це українському та міжнародному законодавству? Чи не порушено права людини на недоторканність приватної власності? На чию користь приймає рішення Європейський суд з прав людини в подібних справах?

Відповіді на всі ці питання ви отримаєте, відвідавши презентацію дослідження “Управління активами як функція АРМА. Співвідношення норм права”.

Юристи Transparency International Ukraine спільно з представниками експертного середовища, САП, НАБУ, АРМА, ACREC дослідили українське та міжнародне законодавство у сфері управління активами, практику Європейського суду з прав людини та роботу іноземних органів АРО – АМО.

Обговорити принципи роботи АРМА та одну з її ключових функцій – управління арештованими активами запрошуємо експертів, правників і дотичних до сфери.

Спікери:
Катерина Риженко, керівник юридичного відділу Transparency International Ukraine;

Ігор Хомічов, екс-начальник третього відділу Управління менеджменту активів;

Василь Білоус, к.ю.н., доцент Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого;

Світлана Захарчук, суддя Подільського районного суду міста Києва;

Олександр Іванов, детектив Національного антикорупційного бюро України;

Віталій Кравець, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Кількість місць обмежена. Участь у заході можлива після підтвердження від організаторів: http://bit.ly/2DQUBpc

Дедлайн реєстрації: 16 грудня, 11:00.

******
Контактна особа: sokolchuk@ti-ukraine.org, 0683288886, Марія Сокольчук, менеджерка з комунікацій ТІ Україна.

 

Захід проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine і необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Transparency International здійснює підтримку Національного агентства в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в нагляді за державними фінансами», що фінансується Європейським Союзом. Проект має на меті надати громадянському суспільству та журналістам ефективні інструменти для боротьби з корупцією, відмиванням грошей і поверненням активів для здійснення громадського нагляду за фінансами та підтримки запуску Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), а також для оновлення реєстру політично значущих осіб. Більше інформації за посиланнямhttps://goo.gl/SncnHJ