Дата і час події:

31/03/2021

10:00

За останні 4 роки місцеві ради зробили величезний крок до відкритості та прозорості своєї діяльності. Все більше міст і містечок розуміють важливість публічності в співпраці з громадою та місцевими активістами.

Але чи достатньо робить місцева влада для реального, а не номінального звітування перед територіальними громадами? В яких сферах місцева влада вже змогла налагодити відкритий діалог з громадою, а за якими напрямками потрібно активізувати роботу?

 

Про це і не тільки говоритимемо 31 березня о 10.00 в рамках презентації результатів Рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020 від Transparency International Ukraine.

Вже четвертий рік поспіль команда Transparent cities/Прозорі міста оцінює прозорість діяльності міських рад 100 найбільших міст України. Цього року програма пішла ще далі й оцінила підзвітність 50 міст України.

Цікаво, які міста вийшли в топ рейтингів, а хто не зумів потрапити до когорти найкращих? Ще б пак!  

Тоді скоріше реєструйтесь на онлайн-презентацію за посиланням. Нагадування та лінк на трансляцію події в Zoom надійдуть на пошту напередодні заходу.   

У вас буде нагода долучитися до панельних дискусій та поставити запитання головам місцевих рад, представникам державної влади та громадському сектору.

Питання до обговорення:

  •       Які виклики стоять перед місцевими громадами в напрямку підвищення рівня прозорості роботи місцевої влади і чому важливо не зупинятися на досягнутому?
  •       Які перешкоди існують у діяльності місцевої влади, аби ставати реально, а не декларативно підзвітною перед громадою?
  •       Як налагодити ефективну співпрацю між представниками влади та громадського сектору і чому важливо чути один одного?
  •       Як розроблена програмою «Transparent Cities/Прозорі міста» онлайн-платформа може стати майданчиком для комунікації між громадою та міськими радами й допомогти останнім стати більш прозорими та підзвітними?

Мова заходу — українська/англійська (із забезпеченням синхронного перекладу).

Презентація відбудеться в межах проєкту «Transparent Cities: електронна платформа взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення підзвітності та належного врядування», який реалізується за фінансової підтримки представництва Європейського Союзу в Україні.

Цього року програма “Transparent cities/Прозорі міста” пішла ще далі й оцінила не тільки прозорість діяльності міських рад 100 найбільших міст України, а й підзвітність 50 українських міст.