Дата і час події:

31/10/2019

10:00

Антикорупційне коло замкнуто. У 2015 році запрацювали Національне агентство з питань запобігання корупції, Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Понад два роки працює Агентство із розшуку та менеджменту активів.

А 5 вересня почав приймати справи НАБУ і САП Вищий антикорупційний суд, куди суддів відбирали за окремою жорсткою і прозорою процедурою.

У жовтні президент підписав закон про перезавантаження Національне агентство з питань запобігання корупції та про початок нової судової реформи.

Що чекає на антикорупційну екосистему? Чи здатна вона буде впоратися з викликами в нових, більш сприятливих умовах? Які показники ефективності в роботі цих інституцій доречні та чого варто очікувати та вимагати від антикорупційної інфраструктури?

Про те, як застосовувати релевантний міжнародний досвід і знайти універсальну формулу протидії корупції для України — поговоримо під час публічного обговорення “Нова хвиля реформ. Що чекає на антикорупційну екосистему?”
До участі в обговоренні запрошуються представники антикорупційних органів, експертного середовища та громадянського суспільства.

Серед спікерів заходу:

Артем Ситник — директор Національного антикорупційного бюро України.
Євген Крук — заступник голови Вищого антикорупційного суду

Спеціальний спікер дискусії – Хосе Угас, ексспеціальний держпрокурор у Перу. Під час розслідування Фухіморі – Монтесіноса (2000 – 2002) його офіс відкрив понад 200 справ проти 1500 представників мережі Фухіморі. Під його мандатом 205 мільйонів доларів було заморожено за кордоном і 75 мільйонів повернено в Перу. Хосе Угас посадив президента Перу Альберто Фухіморі, який його призначив на посаду прокурора.

Для участі у заході зареєструйтесь за посиланням: http://bit.ly/a_new_wave_of_reform.
Кількість місць обмежена.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 2, Український кризовий медіацентр (УКМЦ).

Контактна особа: sokolchuk@ti-ukraine.org, 0683288886, Марія Сокольчук, менеджерка з комунікацій ТІ Україна.

Захід відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст заходу є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine і необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.