Дата і час події:

25/06/2020

12:00

25 червня Transparency International Ukraine проведе онлайн-презентацію “Рейтинг прозорості міст 2019: як Червонограду повернутися у топ-10?”. Запрошуємо до участі представників влади та активних жителів міста.

На заході обговоримо:

  • успіхи та невдачі (не) прозорого Червонограда;

  • що від прозорості отримають містяни, і як місту знову опинитися в ТОП-10?

  • як налагодити співпрацю влади та громади, щоб сприяти змінам у Червонограді?

Спікери заходу:

  • Олена Огороднік, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста;

  • Тарас Случик, національний консультант муніципального компоненту EUACI;

  • Тарас Хавунка, радник міського голови Червонограда.

Коли і де?

25 червня, 12:00, ZOOM

Реєстрація за посиланням://bit.ly/TC_presentation_Chervonograd

Довідково:

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна  започаткувала програму “Transparent cities/Прозорі міста” у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності.

Команда Трансперенсі Інтернешнл Україна розробила і запровадила Рейтинг прозорості 100 найбільших міст. Експерти щорічно аналізують відкритість міських рад за показниками в 14 сферах. За три роки середній показник прозорості міст підвищився на 53%.

Захід проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.