
Date and time of the event:
29/10/2020
10:30
29 жовтня Трансперенсі Інтернешнл Україна презентує перше власне дослідження спроможності, управління і взаємодії органів антикорупційної інфраструктури.
Метою дослідження є надання комплексної оцінки інституційної та операційної спроможності основних антикорупційних органів України. Ідеться про
- Національне агентство з питань запобігання корупції;
- Національне антикорупційне бюро України;
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура;
- Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;
- Вищий антикорупційний суд.
Методологія дослідження розроблена на основі та з урахуванням основних підходів і методології Національної системи доброчесності (НСД), напрацьованої та впровадженої міжнародною антикорупційною мережею @Transparency International.
Унікальність дослідження полягає в тому, що дослідники оцінили декілька сфер: ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій.
У рамках дослідження було проведено 28 інтерв`ю зі співробітниками антикорупційних інституцій та 22 — із представниками експертного середовища.
Дослідники оцінили ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій. За наслідками роботи команда ТІ Україна напрацювала низку рекомендацій, які допоможуть посилити спроможність антикорупційних інституцій.
Результати дослідження під час події обговорять учасники:
- Андрій Боровик, виконавчий директор Transparency International Ukraine;
- Катерина Риженко, керівниця юридичного відділу Transparency International Ukraine;
- Артем Ситник, директор НАБУ;
- Максим Грищук, в.о. керівника САП;
- Олександр Новіков, голова НАЗК;
- Володимир Павленко, заступник керівника АРМА;
- Богдан Крикливенко, керівник апарату ВАКС.
Модератором заходу виступить експерт Центру Протидії Корупції Антон Марчук.
Участь у події можлива після підтвердження реєстрації: http://bit.ly/capacity_registration
Трансляція відбудеться на платформі ZOOM, та на сторінках Facebook та Youtube.
Це дослідження стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього дослідження є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.