Дата і час події:

29/04/2020

11:00

Для бізнесу важливо мати можливість оскаржити неправомірні на їхній погляд рішення замовника чи умови тендерної документації. Так підприємці можуть захистити свої права у закупівлях без звернення до суду.

З боку держави за цей процес відповідає Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель АМКУ. Чим більш ефективно вона працює — тим більше бізнес довіряє публічним закупівлям, активніше бере участь і тим самим підвищує конкуренцію. Також це економить податки громадян через меншу кількість порушень і більшу економію внаслідок більшої конкуренції.

Колегія функціонує та приймає скарги від учасників вже 4 роки. Та наскільки ефективним є цей процес?

Аналітики проєкту DOZORRO громадської організації Transparency International Ukraine підготували дослідження «Як працює Антимонопольний комітет України у публічних закупівлях: аналіз оскаржень». В його межах вони проаналізували подані скарги з квітня 2016 року по грудень 2019.

29 квітня ми спробуємо дати відповіді на запитання:

  • Як можуть вплинути на ситуацію з оскарженням нова редакція закону «Про публічні закупівлі» і нава постанова про оскарження?
  • Що відбувається із закупівлями, якщо на них подали скаргу: успішно завершуються чи скасовуються?
  • Які шанси, що АМКУ задовольнить вашу скаргу?
  • З якою вірогідністю саме ви станете постачальником, якщо подасте скаргу?

Спікери заходу:

  • Іван Лахтіонов – керівник програми інноваційних проектів ТІ Україна
  • Микола Смирнов – партнер ЮК «Правое Дело»
  • Артем Давиденко – аналітик з публічних закупівель ТІ Україна

Реєструйтеся за посиланням  https://forms.gle/piPZN2hR4rWxxAP59

За підтримки Eurasia Foundation Проєкт USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах