Дата і час події:

22/11/2019

10:00

Акредитований представник глобального руху Трансперенсі Інтернешнл Україна 22 листопада 2019 року проводить тренінг у Миколаєві «Як залучити кошти для проєктів ГО?».

Під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проєктів, як писати проєктні заявки та працювати з донорами.

Ви – громадський активіст, у вас є ідеї проєктів, але немає коштів на реалізацію? Не знаєте, де шукати фінансування? Бажаєте навчитися писати проєктні заявки? Цей тренінг – чудова можливість опанувати фандрейзинг для громадського сектору. Захід триватиме 22 листопада з 10:00 до 18:00.

У програмі тренінгу:
✓ Як писати грантову заявку: мета, цілі, проблема.
✓ Формування проєктного бюджету.
✓ Що варто пам’ятати при роботі з донорами?
✓ Моніторинг та оцінка результатів проєкту: як вибудовувати індикатори?

З учасниками тренінгу працюватимуть:
✓Анастасія Мазурок – керівник відділу моніторингу та оцінки Трансперенсі Інтернешнл Україна;

✓Галина Скальська – регіональна координаторка Трансперенсі Інтернешнл Україна.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій міста Миколаєва та Миколаївської області.

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали, витрати на проїзд не компенсуються.

Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 18:00 19 листопада 2019 року за посиланням: http://bit.ly/mykolaivtraining

Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: skalska@ti-ukraine.org.

Цей тренінг було розроблено та буде проведено Трансперенсі Інтернешл Україна в рамках проєкту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США.