Дата і час події:

31/01/2020

09:00 - 17:00

Акредитований представник глобального руху Трансперенсі Інтернешнл Україна 31 січня 2020 року проводить тренінг у Черкасах «Як залучити кошти для проєктів ГО?». Під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проектів, як писати проєктні заявки та працювати з донорами.

Ви – громадський активіст, у вас є ідеї проєктів, але немає коштів на реалізацію? Не знаєте, де шукати фінансування? Бажаєте навчитися писати проєктні заявки? Цей тренінг – чудова можливість опанувати фандрейзинг для громадського сектору. Захід триватиме 31 січня з 09:00 до 17:00.

У програмі тренінгу:

  • Як писати грантову заявку: мета, цілі, проблема.
  • Формування проєктного бюджету.
  • Що варто пам’ятати при роботі з донорами?
  • Моніторинг та оцінка результатів проекту: як вибудовувати індикатори?

З учасниками тренінгу працюватимуть:

  • Анастасія Козловцева – керівниця відділу міжнародних зв’язків та фандрейзингу Трансперенсі Інтернешнл Україна;
  • Анастасія Мазурок – операційний директор Трансперенсі Інтернешнл Україна.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій міста Черкаси та Черкаської області. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали, витрати на проїзд не компенсуються. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 18:00 27 січня 2020 року за посиланням: http://bit.ly/tiutrainingcher

Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: skalska@ti-ukraine.org

 

Цей тренінг було розроблено та буде проведено Трансперенсі Інтернешнл Україна в рамках проекту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США.