Date and time of the event:

27/03/2019

14:00

Акредитований представник глобального руху Transparency International в Україні запрошує всіх охочих на відкриту презентацію “Змінюючи місто: як громада може вплинути на діяльність міських рад”.

 

Під час заходу учасники дізнаються, які інструменти впливу на процеси прийняття рішень є у громади та як зробити так, щоб міська рада дослухалася до містян.

Захід буде корисний представникам неурядових організацій, активним містянам Покрова, а також представникам органів місцевого самоврядування. Під час презентації учасники дінаються також яке місце посідає Покров у Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України, окрім цього представники Програми Transparent cities/Прозорі міста яку впроваджує Тransparency International Ukraine, розкажуть про свою діяльність, чим програма може бути корисною для громади міста Покров, а також спільно спробують знайти шляхи вирішення проблем міста.

 

Захід відбудеться у місті Покров 27 березня о 14:00 за адресою вул. Центральна, буд.7 (Центральна міська бібліотека для дорослих, Молодіжний арт-центр). Реєстрація з 13:30. Обов’язкова реєстрація за посиланням  https://goo.gl/forms/1V1vOftPle9OLnKf1 . Дедлайн реєстрації – 25 березня.

 

Спікери:  Анатолій КОТОВ, асистент програми Transparent Cities/Прозорі міста.

 

Контактна особа:

Аліна Кобенко,

м.т. +38 0930648865,

e-mail: [email protected]

 

Цей Проект став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та щедрій підтримці американського народу.