Стажування в Програмі інноваційних проектів

Тривалість проекту:

2 місяці

Дедлайн подачі:

8 Лютого, 2020

Акредитований представник глобального антикорупційного руху Transparency International Ukraine запрошує студента/-ку (чи нещодавнього випускника/-цю) у відділ аналітичних інструментів на 2 місяці на проект з технічного аудиту Публічного модулю аналітики BI ProZorro.

Система публічних закупівель ProZorro була створена в перші роки після Революції Гідності (офіційний старт – 1 серпня 2016). Під час створення моделі даних для модулів аналітики задля якомога скорішого запуску системи її Батьками-Засновниками були прийняті деякі рішення, що були найшвидшими на той момент, але з плином часу потребують переосмислення.  Задля покращення Публічного модулю аналітики ВІ ProZorro потрібно провести технічний аудит системи.

Під час стажування стажер/-ка: 
✓ Навчиться основним принципам візуалізації даних в business intelligence інструментах і принципам їх роботи (таких, як QlikSense, Tableau, PowerBI);
✓ Близько ознайомиться з системою публічних закупівель ProZorro та системою громадського контролю DOZORRO;
✓ Зануриться в культуру  акредитованого представника однієї з найбільших та найвпливовіших міжнародних антикорупційних організацій у світі Transparency International;
✓ Отримає досвід роботи з базами даних;
✓ Долучиться до системи контролю публічних закупівель в Україні, допоможе фахівцям боротися з корупцією в державі та підвищувати ефективність публічних закупівель.

Профіль стажера/-рки: 
✓ Бажання зрозуміти структуру та принципи роботи державних органів буде плюсом;
✓ Середній (як мінімум) рівень володіння English language;
✓ Наявність власного ноутбука;
✓ Стажеру/-ці не обов’язково володіти знаннями баз даних чи візуалізації даних, але бажання вивчити ці теми буде плюсом;
✓ Ніякої толерантності до корупції.

Обсяг роботи: 1.5 години/день, виключно робочі дні

Умови: Можливість працювати дистанційно після підтвердження розуміння процесу. Рекомендація від Transparency International Ukraine після завершення проекту.

Дедлайн подачі резюме: 08 лютого 2020.

Щоб долучитися до діяльності ТІ Україна, будь ласка, надішліть своє CV та короткий мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення «Стажування у ВІ ProZorro».