Тривалість:

серпень 2022 - червень 2023

Дедлайн подачі:

12 Серпня, 2022

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з технічного адміністрування та підтримки Електронної торгової системи Prozorro.Продажі. Закупівля проводиться в рамках грантового проєкту “Ефективне управління державними активами та громадський нагляд” за підтримки Посольства Швеції в Україні.

1.   Предмет закупівлі та його ключові технічні та якісні характеристики: Послуги з технічного адміністрування та підтримки Електронної торгової системи Prozorro.Продажі (ЕТС Prozorro.Продажі). Вимоги до предмету закупівлі подано у Додатку 2.

2.   Очікувані результати послуг:

 • Підтримка працездатності ЕТС Prozorro.Продажі;
 • Вдосконалення інфраструктури ЕТС Prozorro.Продажі;
 • Підтримка розробки;
 • Організація безпеки ЕТС Prozorro.Продажі;
 • Підтримка програмного коду;
 • Роботи на замовлення.

3.   Вимоги щодо об’єму послуг: подано у Додатку 2.

4.   Строки надання послуг:  з дня підписання договору і до моменту його завершення, але не пізніше 30 червня 2023 року.

5.   Місце надання послуг: м. Київ, Україна.

6.   Кінцевий термін подання комерційних пропозицій: 23:59 год 29 липня 2022 року.
Подовжений термін подання комерційних пропозицій: 23:00 год 12 серпня 2022 року.

7.   Вимоги щодо компетенцій та досвіду майбутнього постачальника та спосіб їхнього підтвердження: подано у Додатку 1.

8.   Вимоги до комерційної пропозиції та форми для заповнення:

 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Послуги з адміністрування електронної торгової системи Prozorro.Продажі”.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Документи пропозиції учасника повинні бути завірені підписом уповноваженої особи учасника, який має права на підпис такої пропозиції. У разі підписання документів уповноваженою особою у складі пропозиції учасник подає документ, що підтверджує повноваження підписання пропозиції.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації своєї пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 50 днів з дати кінцевого строку подання комерційних пропозицій.
 • У разі, якщо пропозиція учасника надійшла після спливу кінцевого строку подання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до розгляду та оцінки.

9. Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника:

 • підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям у сфері  надання послуг технічного адміністрування та підтримки програмного продукту згідно з Додатком 1;
 • копія не менше 2 (двох) виконаних за останні 5 років (з 2018 року включно) аналогічних договорів та документів, що підтверджують виконання цих договорів, які зазначені в Додатку 1.1;
 • підтвердження наявності штату працівників/проєктної команди відповідної кваліфікації у сфері надання послуг з технічного адміністрування та підтримки програмного продукту згідно з Додатком 1.2;
 • заповнена довідка про підтвердження технічної та безпекової нейтральності виконавця згідно з Додатком 1.3;
 • заповнена довідка про підтвердження технічної компетентності згідно з Додатком 1.4;
 • заповнена довідка про відсутність підстав відхилення пропозиції Учасника згідно з Додатком 3;
 • заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції згідно з формою, наведеною у Додатку 4.

10. Проєкт Договору наведений у Додатку 5.

11. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення подання пропозицій. У разі відсутності мінімум 3 (трьох) комерційних пропозицій на момент кінцевого строку подання комерційних пропозицій, ТІ Україна надсилає додаткові запити потенційним учасникам. Запити повинні містити ідентичну інформацію з оголошенням. Строк для подання додаткових пропозицій не повинен бути менш ніж 7 (сім) робочих днів з моменту відправлення запиту.

12. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації, зокрема TI Україна. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

Договір про закупівлю не може бути укладено з учасниками, які під час процедури закупівлі:

 1. Мають конфлікт інтересів;
 2. ТІ Україна стало відомо, що учасник подає неправдиву інформацію при подачі тендерної пропозиції, або учасник не надав необхідну інформацію;
 3. Якщо ТІ Україна визначає, що учасник подав неправдиву інформацію у листі згідно з Додатком 3.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Відповідно до реєстраційної картки проекту №4855 від 22.10.2021 року, виданої Секретаріатом Кабінету Міністрів України, послуги, що є предметом закупівлі звільняються від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів, у томі числі митних зборів. Отже, при розрахунках учасники будуть звільненні від сплати ПДВ. З інформацією про МТД можна ознайомитися тут.

Додаткову інформацію можна отримати в Христини Зелінської, е-mail: [email protected]

* До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

13.  Перелік критеріїв оцінки пропозицій та їхня вага:

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 60 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду надання послуг з адміністрування та підтримки програмного продукту 20 Документи подані у складі комерційної пропозиції
3. Кваліфікація, професійні сертифікати, досвід учасників команди* 20 Документи подані у складі комерційної пропозиції

* Оцінюється кваліфікація кожного із запропонованих спеціалістів команди, в підсумку враховується сумарний результат не більше ніж 5 спеціалістів з найкращими оцінками.

20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “наявність досвіду надання послуг з технічного адміністрування та підтримки програмного продукту”.

Рівень підтвердження досвіду Максимально можлива кількість балів
1. Наявність від 2 – 3 успішно реалізованих проєктів 10
2. Наявність від 4 – 5 успішно реалізованих проєктів 15
3. Наявність від 6 і більше реалізованих проєктів 20

20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “кваліфікація, професійні сертифікати, досвід учасників команди”.

Оцінюється кваліфікація кожного із запропонованих спеціалістів команди. Максимальна оцінка для одного спеціаліста 4 бали. У підсумку враховується сумарний результат не більше ніж 5 спеціалістів з найкращими оцінками, що максимум становить 20 балів.

Рівень підтвердження кваліфікації Кількість балів при виконанні умови*
1. Наявність 2 або більше сертифікатів AWS Certified Associate або вище 1
2. Наявність 4 або більше успішно реалізованих проєктів 1
3. Досвід 5 або більше років вирішення складних промислових задач 1
4. Має експертні знання та досвід: має досвід понад 5 років, має більше однієї сертифікації найвищого рівня від виробника або є контриб’ютором open-source рішень для вирішення складних промислових задач 1

* Загальна оцінка спеціаліста дорівнює сумі балів по кожному з пунктів.

 

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ:

Відповідно до критеріїв оцінювання та врахування всієї наданої інформації учасником закупівлі тендерним комітетом проведено оцінювання наданої пропозиції та визначено наступні бали по розглянутій комерційній пропозиції:

Учасник Ціновий критерій оцінювання Нецінові критерії оцінювання Підсумкова оцінка
Бал по критерію “ціна” Бал по критерію “Наявність досвіду надання послуг з адміністрування та підтримки програмного продукту” Бал по критерію “Кваліфікація, професійні сертифікати, досвід учасників команди”
ТОВ “Тріангу Україна” 60 20 11 91

 

За результатами оцінки комерційна пропозиція ТОВ “Тріангу Україна” набрала 91 бал.

З огляду на це, тендерним комітетом обрано переможною пропозицію ТОВ “Тріангу Україна”.