Тривалість:

24.04.2020 - 04.05.2020

Дедлайн подачі:

4 Травня, 2020

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності, оголошує тендер на проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки за результатами діяльності в 2019 році.

Мета тендеру: відбір незалежних суб’єктів аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності ТІ Україна за 2019 рік.

Аудиторська перевірка має бути проведена відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA), виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB), зовнішнім аудитором (аудиторською фірмою), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, є незалежним і кваліфікованим.

 1. Термін надання послуг: Аудит має розпочатися не пізніше 18 травня 2020 року. Звіт про результати аудиту повинен бути наданий ТІ Україна не пізніше 5 червня 2020 року. (У зв’язку з станом карантину в Україні, можливі зміни в строках. Всі зміни будуть обговоренні з переможцем тендеру.)
 2. Очікуваний результат тендеру: З переможцем тендеру буде підписано угоду про надання аудиторських послуг. Послуги будуть сплачені за рахунок проекту Матеріальної Технічної Допомоги (реєстраційна картка 3564-14). Платникам ПДВ будуть надані всі документи для внесення суми ПДВ до податкового кредиту.
 3. Кінцевий строк прийому пропозицій: 18:00 год. 4 травня 2020 року.
 4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5. Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 6. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням вартості послуг учасника (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям за Додатком 1:
 • Довідка про досвід проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки відповідно до п.1;
 • Інші документи про підтвердження права на здійснення відповідної діяльності, передбачені в п.2;
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції: Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа «Комерційна пропозиція: фінансовий аудит»
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Для отримання додаткової інформацію щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до фінансового директора ТІ Україна Гераськіна Сергія за адресою [email protected].

Ознайомитися з нашою діяльністю та звітами за попередні роки можна на нашому сайті https://ti-ukraine.org/.

* До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 1. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 60 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності 20 Документи, подані у складі комерційної пропозиції
3. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях 20 Документи, подані у складі комерційної пропозиції

 

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 60 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «ціна». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

 

 1. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 1 до 3 аудитів 10
2. Наявність досвіду проведення від 4 до 6 аудитів 15
3. Наявність досвіду проведення від 7 до 10 аудитів 20

 

 1. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність досвіду досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 1 до 3 аудитів 10
2. Наявність досвіду проведення від 4 до 6 аудитів 15
3. Наявність досвіду проведення від 7 до 10 аудитів 20

For foreign participants english version by the link.

В результаті до розгляду було допущено всього 5 комерційних пропозицій учасників.

Відповідно до критеріїв оцінювання та наданої інформації учасниками закупівлі тендерним комітетом визначено наступні бали по розглянутих комерційних пропозицій:

Учасник Ціновий критерій оцінювання Нецінові критерії оцінювання Підсумкова оцінка

 

Бал по критерію “ціна” Бал по критерію “Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності” Бал по критерію “Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях”
«Аудиторсько –консалтингова група «Компас» 51,6 20 20 91,59
АФ “МК Аудит” 60,0 20 20 100,00
“АФ” ГЛОБАЛ АУДИТ” 43,1 20 10 73,13
“Ю ЕЙЧ УАЙ ПРОСТІР
ЛТД”
50,4 20 20 90,43

За результатами оцінки найбільшу кількість балів набрала комерційна пропозиція АФ “МК Аудит”

Враховуючи зазначене, пропозицію вказаного учасника було визначено як переможну.