Тривалість:

серпень 2022 - серпень 2023

Дедлайн подачі:

22 Липня, 2022

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з  хостингу електронної торгової системи Prozorro.Продажі. Закупівля проводиться в рамках грантового проєкту “Ефективне управління державними активами та громадський нагляд” за підтримки Посольства Швеції в Україні.

1. Предмет закупівлі та його ключові технічні та якісні характеристики: Послуги з хостингу електронної торгової системи Prozorro.Продажі. Вимоги до предмету закупівлі подано у Додатку 2.

2. Очікувані результати послуг:

 • надати комплексні послуги з розміщення на Amazon Web Services наступних компонентів;
 • електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку та банків, що ліквідуються та реєстру активів ФГВФО (далі – ЕТС ЦБД1);
 • електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права та малої приватизації (електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2) (далі – ЕТС ЦБД2) (надалі разом – ЕТС).

3. Вимоги щодо об’єму послуг: наведено у Додатку 2.

4. Строки надання послуг: 12 місяців з дня підписання договору і до моменту його завершення, але не пізніше 31 серпня 2023 року.

5. Місце надання послуг: м. Київ, Україна.

6. Кінцевий термін подання комерційних пропозицій: 09:00 год  09 липня 2022 року.

7. Вимоги щодо компетенцій та досвіду майбутнього постачальника та спосіб їхнього підтвердження: наведено у Додатку 1.

8. Вимоги до комерційної пропозиції та форми для заповнення:

 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Послуги з хостингу електронної торгової системи Prozorro.Продажі”.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Документи пропозиції учасника повинні бути завірені підписом уповноваженої особи учасника, яка має права на підпис такої пропозиції. У разі підписання документів уповноваженою особою у складі пропозиції учасник подає документ, що підтверджує повноваження підписання пропозиції.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації своєї пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 50 днів з дати кінцевого строку подання комерційних пропозицій.
 • У разі, якщо пропозиція учасника надійшла після спливу кінцевого строку подання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до розгляду та оцінки.

9. Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника:

 • підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям у сфері надання послуг з хостингу згідно з Додатком 1;
 • копія не менше 2 (двох) виконаних за останні 5 років (з 2018 року включно) аналогічних договорів та документів, що підтверджують виконання цих договорів, які зазначені в Додатку 1.1;
 • підтвердження наявності штату працівників/проєктної команди відповідної кваліфікації у сфері надання послуг з хостингу згідно з Додатком 1.2;
 • підтвердження наявності статусу партнера AWS із рівнем не нижче Advanced (інформація про що є у відкритому доступі за посиланням) https://aws.amazon.com/ru/partners/consulting/?nc1=h_l;
 • заповнена довідка про відсутність підстав відхилення пропозиції Учасника згідно з Додатком 3;
 • заповнена форма комерційної пропозиції із зазначенням щомісячного відсотка знижки за послуги з хостингу  електронної торгової системи Prozorro.Продажі згідно з формою, наведеною у Додатку 4.

10. Проєкт Договору наведений у Додатку 5.

11. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення подання пропозицій. У разі відсутності мінімум 3 (трьох) комерційних пропозицій на момент кінцевого строку подання комерційних пропозицій, ТІ Україна надсилає додаткові запити потенційним учасникам. Запити повинні містити ідентичну інформацію з оголошенням. Строк для подання додаткових пропозицій не повинен бути менш ніж 7 (сім) робочих днів з моменту відправлення запиту.

12. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті  TI Україна. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

Договір про закупівлю не може бути укладено з учасниками, які під час процедури закупівлі:

(a) мають конфлікт інтересів;

(b) ТІ Україна стало відомо, що учасник подає неправдиву інформацію при подачі тендерної пропозиції, або учасник не надав необхідну інформацію;

(c) якщо ТІ Україна визначає, що учасник подав неправдиву інформацію у листі згідно з Додатком 3. 

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру. 

Додаткову інформацію можна отримати в Христини Зелінської, е-mail: [email protected]

* До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

13.  Перелік критеріїв оцінки пропозицій та їхня вага:

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Відсоток знижки від вартості щомісячних послуг з хостингу згідно з стандартними тарифами AWS, доступними за посиланням: https://aws.amazon.com/pricing/   (AWS Solution Provider  Discount) 100 Комерційна пропозиція

100 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Щомісячний відсоток знижки за послуги з хостингу  електронної торгової системи Prozorro.Продажі”. Учасник, який запропонував найвищий відсоток знижки отримує найбільшу кількість балів*

*Зважаючи на те, що послуги з хостингу мають фіксовану вартість критерієм оцінки пропозицій буде відсоток знижки суб’єкта господарювання, який є реселлером AWS.


РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ:

Відповідно до критеріїв оцінювання та врахування всієї наданої інформації учасниками закупівлі тендерним комітетом проведено оцінювання наданих пропозицій та визначено наступні бали по розглянутих комерційних пропозиціях:

Учасник Відсоток знижки від вартості щомісячних послуг з хостингу згідно з стандартними тарифами AWS, доступними за посиланням: https://aws.amazon.com/pricing/    (AWS Solution Provider  Discount) Ціновий критерій оцінювання Підсумкова оцінка
Бал по критерію “знижка”
ТОВ “Елкор Дистрибуция УА” 5,5% 100 100
ТОВ “Тріангу Україна” 1,5% 27,27 27,27

За результатами оцінки найбільшу кількість балів набрала комерційна пропозиція ТОВ “Елкор Дистрибуция УА” – 100 балів

З огляду на це, тендерним комітетом обрано переможною пропозицію ТОВ “Елкор Дистрибуция УА”.