Тривалість:

з 15 березня 2019 року по 30 квітня 2019 року

Дедлайн подачі:

Березень 15, 2019

ТІ Україна оголошує тендер на закупівлю послуг з підготовки до друку трьох номерів журналу «MindLab» в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data»

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – «TI Україна») оголошує тендер на закупівлю послуг з підготовки до друку 3 (трьох) номерів журналу «MindLab» в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data» для створення друкованого видання, яке сприяє прийняттю якісних рішень на основі використання відкритих даних та е-сервісів у секторі публічних фінансів, підвищення рівня обізнаності щодо відкритих даних, якості публічної інформації та IT безпеки.

 

 1. Термін надання послуг/виконання робіт: з 15 березня 2019 року по 30 квітня 2019 року.

 

Очікуваний результат: Підписання контракту. Отримання послуг з підготовки до друку 3 (трьох) номерів журналу «MindLab» згідно Технічного Завдання (вимог) з підготовки до друку номеру журналу «MindLab» в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data» (див. Додаток 1).

 1. Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі:
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.Наявність досвіду роботи (мінімум три роки) з надання послуг з підготовки до друку та видання книжково – періодичних видань●        Виписка з ЄДР або аналогічний документ

 

2.Інформація щодо підготовлених до друку та/або надрукованих книжково – періодичних видань:

●        Технології які використовувались при підготовці до друку

●        Портфоліо з підготовлених до друку та/або надрукованих книжково – періодичних видань

●        Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість підготовлених до друку та/або надрукованих книжково – періодичних видань та технології що були використані» за останній рік. (в довільній формі)

 

3.Наявність ресурсів в компанії●        Тендерна пропозиція

●        Довідка (в довільній формі) про наявність у компанії кваліфікованих спеціалістів: дизайнер, верстальник, корректор, технічних редактор

4.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України●        Сканкопія Статуту (для юридичних осіб)

●        Документ, що підтверджує право на підписання договору.

 

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівліДокументи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
1.Оплата послуг здійснюється на умовах

оплати по факту, після проведення робіт з підготовки до друку номерів журналу

Тендерна пропозиція

 

* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з технічних та технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

 

 1. Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Вартість робіт50Тендерна пропозиція
2.Технології, що були використані при підготовці та/або друку книжково – періодичних видань за останній рік, перелік та кількість підготовлених та/або надрукованих книжково – періодичних видань30Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість підготовлених до друку та/або надрукованих книжково – періодичних видань та технології що були використані» за останній рік (в довільній формі)
3.Досвід, рекомендації20Рекомендаційні листи (у разі наявності).

 

 

Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;
 • Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

 

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ:

 1. Заповнена форма Тендерної пропозиції (форма додається).
 2. Виписка з ЄДР або аналогічний документ.
 3. Сканкопія Статуту і витягу з протоколу про призначення керівника (для юридичних осіб).
 4. Документ, що підтверджує право на підписання договору.
 5. Рекомендаційні листи від корпоративних клієнтів за останні 1-2 роки (у разі наявності).
 6. Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість підготовлених до друку та/або надрукованих книжково – періодичних видань та технології що були використані» за останній рік.

ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ’ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ

Додаткову інформацію можна отримати:

Анастасія Розлуцька, головний редактор журналу «MindLab»

е-mail: a.rozlucka@gmail.com

Голубчик Юрій, координатор проекту «MindLab»

е-mail: yuriy.golubchik@gmail.com

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Форма тендерної пропозиції додана до оголошення.

Тендерні пропозиції надсилайте у електронному вигляді на адреси info@mindlab.media, a.rozlucka@gmail.com та yuriy.golubchik@gmail.com з приміткою «Тендер на закупівлю послуг з підготовки до друку трьох номерів журналу «MindLab» в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data»

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана TI Україна у електронному вигляді.
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

info@mindlab.media, a.rozlucka@gmail.com та yuriy.golubchik@gmail.com

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:

14 березня 2019 року, до 10:00 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

14 березня 2019 року, о 12:00 год. 00 хв. за київським часом.

Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі TI Україна серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті TI Україна / та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане повідомлення електронною поштою про акцепт його пропозиції.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Додаток 1 до Оголошення про проведення закупівлі

Технічне завдання (вимоги) з підготовки до друку 3 (трьох) номерів журналу «MindLab» в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data»

Цілі

Створення друкованого видання, яке сприяє прийняттю якісних рішень на основі використання відкритих даних та е-сервісів у секторі публічних фінансів, підвищення рівня обізнаності щодо відкритих даних, якості публічної інформації та IT безпеки.

Терміни виконання

15/03/2019 – 30/04/2019

Необхідні ресурси

 • наявність кваліфікованих спеціалістів з підготовки до друку книжково – періодичних видань: дизайнер, верстальник, корректор, технічних редактор

Задачі

Створення друкованого видання, яке сприяє прийняттю якісних рішень на основі використання відкритих даних та е-сервісів у секторі публічних фінансів, підвищення рівня обізнаності щодо відкритих даних, якості публічної інформації та IT безпеки.

Друковане видання, в одному номері – 72 сторінки формату 210мм Х 235мм.

Технічні вимоги

п/пНайменування товаруПараметриКількість журналів (послуг)
1.Підготовка до друку 1 (одного) номеру журналу «MindLab»Формат видання:  210мм Х 235мм (після обрізки), повно кольоровий друк.

Блок: 72 сторінки + обкладинка

Спосіб скріплення сторінок: склейка + упаковка.

3 журнали

Послуги з підготовки журналу Mind lab до друку:

 1. Коректура журналу Mind lab – читання тексту з метою виправлення орфографічних, пунктуаційних та синтаксичних помилок з метою забезпечення відповідності тексту нормам мови видання, уніфікація скорочень та технічної інформації. Виправлення помилок, що виникли у процесі верстки.
 2. Макетування журналу Mind lab – компоновка за заданими параметрами окремих елементів макету для якнайкращого сприйняття необхідної інформації
 3. Верстка журналу Mind lab – формування журнальних полос певного формату з набору елементів (тексту, заголовків/підзаголовків, ілюстрацій, схем, таблиць тощо), які послідовно складаються в один файл — готовий журнал
 4. Технічне редагування – контроль втілення художніх і графічний задумів видання. Унормування технічних параметрів складання і верстки. Контроль шрифтової палітри. Контроль за відступами. Контроль за форматуванням тексту

 

Додаток 1. ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Додаток 2 Перелік, кількість та якість надрукованих книжково – періодичних видань та технології що були використані

 

 

 

 

Форма тендерної пропозиції