Тривалість:

з 1 лютого 2019 року по 9 лютого 2019 року

Дедлайн подачі:

Січень 30, 2019

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – «TI Україна») оголошує тендер на закупівлю послуг з розміщення медіа-кампанії «Корупціонер обкрадає саме тебе» у вигляді бордів та сіті-лайтів.

 

Термін надання послуг/виконання робіт: з 1 лютого 2019 року по 9 лютого 2019 року.

 

Очікуваний результат: Підписання контракту. Отримання послуг з розміщення медіа-кампанії «Корупціонер обкрадає саме тебе» у вигляді бордів та сіті-лайтів.

. 

ПОСЛУГИ, ЩО МАЮТЬ БУТИ НАДАНІ В РАМКАХ КОНТРАКТУ:

 

 • Підготовка дизайн-макетів до друку.
 • Друк 200 бордів (3 * 6 м) медіа-кампанії. Друк 10 запасних бордів (3 * 6 м) медіа-кампанії.
 • Друк 200 сіті-лайтів (1,2 * 1,8 м) медіа-кампанії. Друк 10 сіті-лайтів (1,2 * 1,8 м) медіа-кампанії.
 • Розміщення на зовнішніх рекламних площинах надрукованих 200 бордів та 200 сіті-лайтів медіа-кампанії.

 

Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до постачальника:

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію (не менше 2 осіб)Додаток № 1 до Тендерної пропозиції: «Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію».
2.Наявність досвіду роботи з надання послуг щодо друку та розміщення інформаційних матеріалів (інформація не менш ніж за останній рік)Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Приклади надрукованих та розміщених інформаційних матеріалів».

 

3.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством УкраїниСканкопія Статуту (для юридичних осіб)

Виписка з ЄДР або аналогічний документ

 

 

 

Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:

 

Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Вартість робіт50Тендерна пропозиція
2.Досвід роботи з надання послуг щодо друку та розміщення інформаційних матеріалів40Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Приклади надрукованих та розміщених інформаційних матеріалів».
3.Рекомендації10Додаток № 1 до Тендерної пропозиції «Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію».

 

ОСОБА ВІД ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ’ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38 044 360 52 42, в експерта з аналізу політики Олександра Калітенка, е-mail: kalitenko@ti-ukraine.org

 

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Форма тендерної пропозиції додана до оголошення.

Тендерні пропозиції надсилайте у електронному вигляді на адресу kalitenko@ti-ukraine.org  з приміткою «Тендерна пропозиція: Розміщення медіа-кампанії»

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ ТА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 • Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді. Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 • До участі у оцінці тендерних пропозицій Тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.
 • Визначення переможця цієї процедури закупівлі відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.
 • Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про акцепт його пропозиції.
 • TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.
 • Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.
 • Медіа-кампанія здійснюється програмами USAID #ВзаємоДія! та USAID «Долучайся!» та  у партнерстві з Transparency International Україна, Центром протидії корупції та CASE Ukraine.

 

УВАГА – постачальником послуги/роботи мають надаватися (виконуватися) виключно без ПДВ в гривні.

 

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

kalitenko@ti-ukraine.org з темою «Тендерна пропозиція: Розміщення медіа-кампанії»

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:

30 cічня 2019 року, до 10 год. 00 хв. за київським часом.

 

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

30 січня 2019 року, о  11 год. 00 хв. за київським часом.

 

Довідка

Transparency International Україна є Представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації  Transparency International, що має понад  90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: зменшити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті www.ti-ukraine.org

Форма тендерної пропозиції