Тривалість:

18.11.2019 - 25.11.2019

Дедлайн подачі:

Листопад 25, 2019

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з розробки візуальних матеріалів для комунікаційної кампанії “Приватизація в Україні” в рамках грантового проекту “Прозорро.Продажі – Аліаси” за підтримки EUACI.

1. Термін надання послуг: з дня підписання договору до 31 грудня 2019 року.

2. Очікуваний результат: Підписання договору про надання послуг. Отримання послуг з розробки візуальних матеріалів для комунікаційної кампанії “Приватизація в Україні”.

3. Кінцевий строк прийому пропозицій: 25 листопада 2019 року.

4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.

5. Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.

6. Комерційна пропозиція має включати в себе: 

 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям;
 • портфоліо матеріалів реалізованої(их) комунікаційної(их) кампанії(й);
 • заповнена форма за Додатком 1.1;
 • документи передбачені Додатком 1.

7. Правила оформлення комерційної пропозиції:

 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу zelinska@ti-ukraine.org з темою листа “Комерційна пропозиція: розробка візуальних матеріалів для комунікаційної кампанії “Приватизація в Україні”.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.

8. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.

9. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

* До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

10. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:

Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Ціна40Комерційна пропозиція
2.Наявність досвіду з реалізованої  розробки візуальних матеріалів (зовнішньої реклами, digital-реклами) для комунікаційних кампаній 30Документи подані у складі комерційної пропозиції
3.Наявність досвіду з реалізованої  розробки візуальних матеріалів (зовнішньої реклами, digital-реклами) для комунікаційних кампаній  соціального спрямування30Документи подані у складі комерційної пропозиції

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 40 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки “ціна”. Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 30 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “наявність досвіду з реалізованої розробки візуальних матеріалів (зовнішньої реклами, digital-реклами) для комунікаційних кампаній”.
Рівень підтвердження досвіду успішно реалізованих проектів Максимально можлива кількість балів
1Наявність досвіду однієї успішно реалізованої кампанії  10
2Наявність досвіду двох успішно реалізованих кампаній20
3Наявність досвіду трьох та/або більше успішно реалізованих кампаній30

    3. 30 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “наявність досвіду з реалізованої розробки візуальних матеріалів (зовнішньої реклами, digital-реклами) для комунікаційних кампаній соціального спрямування”.

Рівень підтвердження досвіду успішно реалізованих проектів Максимально можлива кількість балів
1Наявність досвіду однієї успішно реалізованої кампанії соціального спрямування 10
2Наявність досвіду двох успішно реалізованих кампаній соціального спрямування20
3Наявність досвіду трьох та/або більше успішно реалізованих кампаній соціального спрямування30

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 044 360 52 42 в Христини Зелінської, е-mail: zelinska@ti-ukraine.org  

Результати

Відповідно до критеріїв оцінювання та наданої інформації учасниками закупівлі тендерним комітетом визначено наступні бали по розглянутих комерційних пропозицій:

Учасник
 Ціновий критерійНецінові критерії
Підсумкова оцінка
Бал по критерію “ціна”Бал по критерію “наявність досвіду з реалізованої розробки візуальних матеріалів (зовнішньої реклами, digital-реклами) для комунікаційних кампаній”Бал по критерію “Наявність досвіду з реалізованої розробки візуальних матеріалів (зовнішньої реклами, digital-реклами) для комунікаційних кампаній соціального спрямування”
ФОП Тужилін М.В.3930069
ТОВ «Фільм Продакшн Груп»4030070
ФОП Свиридовський Я.І2420044

З огляду на те, що найбільшу кількість балів набрала комерційна пропозиція ТОВ «Фільм Продакшн Груп» – 70 балів, тендерним комітетом визначено цю пропозицію переможною.

Вимоги до комерційних пропозицій