Тривалість:

19.06.2020 - 26.06.2020

Дедлайн подачі:

Червень 26, 2020

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з технічної розробки модулю ризик-індикато рів та візуалізації даних для порталу державних підприємств України https://prozvit.com.ua/ (далі – портал ДП). Закупівля проводиться в рамках грантового проекту “Модуль бізнес-аналітики для порталу державних підприємств України” за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

 1. Термін надання послуг: з дня підписання договору і до моменту його завершення, але не пізніше 1 вересня 2020 року.
 2. Очікуваний результат: Підписання договору про надання послуг. Отримання технічної розробки модулю ризик-індикаторів та візуалізації даних для порталу ДП.
 3. Кінцевий строк прийому пропозицій: 20:00 год 26 червня 2020 року.
 4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5. Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 6. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
 • копії мінімум 2 виконаних аналогічних договорів та актів до нього;
 • заповнена форма за Додатком 1.1.
 • документи передбачені Додатком
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу zelinska@ti-ukraine.org з темою листа “Модуль ризик-індикаторів для порталу державних підприємств України”.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 50 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +380443605242, в Христини Зелінської, е-mail: zelinska@ti-ukraine.org

* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 1. Критерії оцінки комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Ціна60Комерційна пропозиція
2.Наявність досвіду розробки продуктів із використанням технологій NodeJS та ReactJS20Документи подані у складі комерційної пропозиції
3.Наявність досвіду розробки модулів аналітики та візуалізації даних20Документи (звіти) подані у складі комерційної пропозиції

20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм наявність досвіду розробки продуктів із використанням технологій NodeJS та ReactJS

Рівень підтвердження досвіду розробки продуктів із використанням технологій NodeJS та ReactJSМаксимально можлива кількість балів
1Наявність від 1 – 3 реалізованих проектів10
2Наявність від 3 – 5 реалізованих проектів15
3Наявність від 5 і більше реалізованих проектів20

 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм наявність досвіду розробки модулів аналітики та візуалізації даних

Рівень підтвердження досвіду розробки  модулів аналітики та візуалізації данихМаксимально можлива кількість балів
1Наявність від 1 – 3 реалізованих проектів10
2Наявність від 3 – 5 реалізованих проектів15
3Наявність від 5 і більше реалізованих проектів20

Результати

Відповідно до критеріїв оцінювання та наданої інформації учасниками закупівлі тендерним комітетом визначено наступні бали по розглянутих комерційних пропозицій:

УчасникОцінка за критерієм цінаОцінка за критерієм наявності досвіду розробки продуктів із використанням технологій NodeJS та ReactJSОцінка за критерієм наявності досвіду розробки модулів аналітики та візуалізації данихВСЬОГО
ТОВ”Ідеясофт”50201080
ФОП Фісун Олексій Юрійович16,6101036,6
ФОП Толок Лариса Євгенівна33,3101053,3

З огляду на те, що найбільшу кількість балів набрала комерційна пропозиція ТОВ”Ідеясофт” – 80 балів, тендерним комітетом визначено цю пропозицію переможною.

ВИМОГИ ДО КОМЕРЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ