Тривалість:

15.12.2020 - 27.12.2020

Дедлайн подачі:

27 Грудня, 2020

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення аналізу даних Єдиного реєстру об’єктів державної власності (далі – Реєстр держвласності). Закупівля проводиться в рамках грантового проекту “Підтримка Фонду державного майна України: Офіс сталих інвестицій” за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

1. Предмет закупівлі та його ключові технічні та якісні характеристики: аналіз даних Реєстру держвласності. Вимоги до предмету закупівлі подано у Додатку 2.

2. Очікувані результати послуг:

 • Звіт за результатами проведеного аналізу та додатки до нього (концепцію інформаційного рішення як результати проведеного аналізу даних, загальну інформацію щодо проведених інтерв’ю, список опрацьованих джерел тощо).
 • Функціональні вимоги до нової системи обліку об’єктів державної власності.

3. Вимоги щодо об’єму послуг: подано у Додатку 2.

4. Строки надання послуг: з дня підписання договору і до моменту його завершення, але не пізніше 20 лютого 2021 року.

5. Місце надання послуг: м. Київ, Україна.

6. Кінцевий строк подання комерційних пропозицій: 00:00 год 27 грудня 2020 року.

7. Вимоги щодо компетенцій та досвіду майбутнього постачальника та спосіб їх підтвердження: подано у Додатку 1.

8. Вимоги до комерційної пропозиції та форму для заповнення:

 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Аналіз даних Реєстру держвласності”.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Документи пропозиції учасника повинні бути завірені підписом уповноваженої особи учасника, який має права на підпис такої пропозиції. У разі підписання документів уповноваженою особою у складі пропозиції учасник подає документ, що підтверджує повноваження підписання пропозиції.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації своєї пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 50 днів з дати кінцевого  строку подання комерційних пропозицій.
 • У разі, якщо пропозиція учасника надійшла після спливу кінцевого строку подання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до розгляду та оцінки.

9. Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника:

 • підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до вимог Додатку 1.
 • копія не менше 2 (двох) виконаних за останні 5 років (з 2015 року включно) аналогічних договорів та документів, що підтверджують виконання цих договорів, які зазначені в Додатках 1.1 та 1.2;
 • заповнена форма комерційної пропозиції за Додатком 3;
 • Лист-гарантія про те, що учасник закупівлі погоджується надати послуги у належні строки згідно з Додатком 1 та Додатком 2. Переможець тендеру у гарантійному листі зазначає, що погоджується підписати договір про нерозголошення відомостей, які йому стануть відомі у ході надання даних послуг;
 • заповнена форма комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції згідно з формою, наведеною у Додатку 3.

 9. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення подання пропозицій. У разі відсутності мінімум 3 (трьох) комерційних пропозицій на момент кінцевого строку подання комерційних пропозицій, ТІ Україна надсилає додаткові запити потенційним учасникам. Запити повинні містити ідентичну інформацію з оголошенням. Строк для подання додаткових пропозицій не повинен бути менш ніж 7 (сім) робочих днів з моменту відправлення запиту.

10.   Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації, зокрема TI Україна. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

 TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +380443605242, в Христини Зелінської, е-mail: [email protected]

* До оцінювання згідно  з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

10.  Перелік критеріїв оцінки пропозицій та їх вага:

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 60 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду проведення аудиту/аналізу  даних 20 Документи подані у складі комерційної пропозиції
3. Наявність досвіду розробки функціональних вимог/завдань до інформаційно-телекомунікаційної системи 20 Документи подані у складі комерційної пропозиції

 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “наявність досвіду проведення аудиту/аналізу даних реєстрів підприємств, установ, організацій будь-яких форм власності”.

Рівень підтвердження досвіду проведення аудиту/аналізу даних  реєстрів підприємств, установ, організацій будь-яких форм власності Максимально можлива кількість балів
1 Наявність від 1 – 3 реалізованих проектів 10
2 Наявність від 3 – 5 реалізованих проектів 15
3 Наявність від 5 і більше реалізованих проектів 20

20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “наявність досвіду розробки функціональних вимог/завдань до інформаційно-телекомунікаційної системи, наприклад геоінформаційних систем, реєстрів власності тощо для підприємств, установ, організацій будь-яких форм власності”.

Рівень підтвердження досвіду розробки функціональних вимог/завдань до інформаційно-телекомунікаційної системи, наприклад геоінформаційних систем, реєстрів власності тощо для підприємств, установ, організацій будь-яких форм власності Максимально можлива кількість балів
1 Наявність від 1 – 3 реалізованих проектів 10
2 Наявність від 3 – 5 реалізованих проектів 15
3 Наявність від 5 і більше реалізованих проектів 20

 РЕЗУЛЬТАТИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ:

Відповідно до критеріїв оцінювання та врахування всієї наданої інформації учасниками закупівлі тендерним комітетом проведено оцінювання наданих пропозицій та визначено наступні бали по розглянутих комерційних пропозицій:

Учасник Ціновий критерій оцінювання Нецінові критерії оцінювання Підсумкова оцінка
Бал по критерію “ціна” Бал по критерію “Наявність досвіду проведення аудиту/аналізу  даних” Бал по критерію “Наявність досвіду розробки функціональних вимог/завдань до інформаційно-телекомунікаційної системи”
ФОП Ланський Роман Романович 22,2 10 18 50,2
ТОВ «ДАЙНЕМІК

МЕНЕДЖМЕНТ»

27,4 19 20 66,4
ТОВ «Айкюжн ІТ» 29,4 17 10 56,4
ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Медирент» 57,5 4 3 64,5
ТОВ «Софт Продакшн» 60 3 2 65

За результатами оцінки найбільшу кількість балів набрала комерційна пропозиція ТОВ «ДАЙНЕМІК МЕНЕДЖМЕНТ» – 66,4 бали.

З огляду на це, тендерним комітетом обрано переможною пропозицію обрано – ТОВ «ДАЙНЕМІК МЕНЕДЖМЕНТ».

 

Довідка

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки й впровадження змін задля зниження рівня корупції. ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.ti-ukraine.org

ВИМОГИ ДО КОМЕРЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ