Тривалість:

03.07.2020 - 15.07.2020

Дедлайн подачі:

15 Липня, 2020

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» оголошує тендер на розробку та дизайн онлайн-платформи (далі — вебсайту) програми «Transparent cities/Прозорі міста». Новий вебсайт буде створюватися зі збереженням частини контенту актуального вебсайту transparentcities.in.ua. 

ТІ Україна започаткувала програму «Transparent cities/Прозорі міста» у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності. Розширення напрямків діяльності викликали потребу у створенні нового вебсайту — онлайн-платформи для взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення підзвітності та належного врядування. У зв’язку з цим ТІ Україна запрошує діджитал-агенції та студії, а також індивідуальних розробників до участі у тендері на розробку та дизайн вебсайту.

 

ПОСЛУГИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ РОЗРОБКИ ТА ДИЗАЙНУ ВЕБ-САЙТУ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ, АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО:

 • Розробка і затвердження технічного завдання на підставі користувацьких вимог замовника
 • Виконання технічної розробки та дизайну вебсайту 
 • Збереження та перенесення частини накопичених матеріалів актуального сайту на новий вебсайт transparentcities.in.ua 
 • Створення особистих кабінетів користувачів з функціоналом відповідно до типу користувача
 • Створення можливості подачі структурованого відгуку відповідно до типу користувача
 • Розробка адаптивного дизайну на основі фірмового стилю програми «Transparent cities/Прозорі міста»
 • Налаштування зручного адміністрування сайту
 • Надання посиленої технічної підтримки та обслуговування протягом 30 днів користувацького тестового періоду функціонування.

 

 1.   Термін надання послуг: з дня підписання договору і до моменту його завершення, але не пізніше 18 вересня 2020 року до 16:00 год. 00 хв. за київським часом.
 2. Очікуваний результат: Підписання договору про надання послуг. Створення вебсайту Transparent cities/Прозорі міста.
 3.   Кінцевий строк прийому пропозицій: 15 липня 2020 року.
 4.   Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5.   Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 6.   Комерційна пропозиція має включати в себе:

–        Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції (Додаток 3);

–        Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:

–        заповнена форма за Додатком 1.1.

–        заповнена форма за Додатком 1.2.

–        документи передбачені Додатком 1.

 1.   Правила оформлення комерційної пропозиції:

–        Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Веб-сайт Transparent cities/Прозорі міста”.

–        Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.

–        Відповідальність за достовірність наданої інформації у своїй комерційній пропозиції несе учасник.

–      Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 180 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.

–       У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.

 1.     Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2.     Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визнання його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою. 

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +380930061741, Олена Огороднік, е-mail: [email protected]

 

* До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 

 1. Критерії оцінки комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна (оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією) 40 Комерційна пропозиція
2. Наявність професійного досвіду у сфері  розробки та дизайну вебсайтів (оцінка за критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом) 30 Документи подані у складі комерційної пропозиції
3. Наявність досвіду розробки модулів аналітики та візуалізації даних (оцінка за критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом) 10 Документи подані у складі комерційної пропозиції
4. Наявність досвіду розробки Q&A (оцінка за критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом) 10 Документи подані у складі комерційної пропозиції
4. Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію (не менше 2 осіб) (оцінка з критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом) 10 Документи подані у складі комерційної пропозиції

 

Довідка

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки й впровадження змін задля зниження рівня корупції. ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.ti-ukraine.org

 

Завантажити додатки щодо обов’язкових кваліфікаційних вимог, технічних вимог до предмету закупівлі, форму комерційної пропозиції

 

Результати

Учасник Цінова пропозиція, грн Кількість балів за показником «Ціна» 

(0-40)

Кількість балів за показником «Досвіду у сфері  розробки та дизайну вебсайтів» (0-30) Кількість балів за показником «Досвід розробки модулів аналітики та візуалізації даних» (0-10) Кількість балів за показником «Досвід розробки Q&A» 

(0-10)

 

Кількість балів за показником «Рекомендації» (0-10)

Загальний бал

ТОВ «СТУДЕНА-ІТ»

446 1000,00

7,1 3 5 3

10

28,1
ТОВ «РАНСАЙТ» 79 000,00

40

5 5 5

10

65
ФОП Шлома Сергій Ростиславович 611 900,00

5,2

30 10 10

10

65,2
ТОВ «ДІДЖИТАЛ ЕДЖЕНСІ» 1 863 000,00

1,7

30 10 10

10

61,7

Всього надійшло 6 комерційних пропозицій. З них 2 комерційні пропозиції не бралися до розгляду:

 1. Комерційна пропозиція ТОВ “ВІНТАЖ ВЕБ” надійшла після спливу кінцевого терміну прийняття комерційних пропозицій. Така пропозиція не приймалася до оцінки.
 2. Комерційна пропозиція ТОВ “СОФТ ІНДАСТРІ АЛЬЯНС” включала заповнену форму комерційної пропозиції без зазначення єдиної остаточної суми цінової пропозиції. Вказані у комерційній пропозиції терміни реалізації не відповідали технічним вимогам. Така пропозиція не приймалася до оцінки.

За результатами оцінки поданих тендерних пропозицій переможцем визначено ФОП Шлому Сергія Ростиславовича, який набрав 65,2 бала зі 100. Цінова пропозиція переможця становить 611 900,00 грн.

Тендерне оголошення з додатками