Тривалість:

31.12.2023

Дедлайн подачі:

23 Вересня, 2022

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” оголошує тендер на розробку технічного завдання, комплексної розробки та дизайну онлайн-платформи (веб-сайту) Реєстру судових рішень Вищого антикорупційного суду. Онлайн-платформа (далі по тексту — Платформа) передбачатиме автоматичне наповнення з Реєстру судових рішень та наповнюватися контентом ГО “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі по тексту — Організація, ТІ Україна, “Замовник”).

Предмет тендеру:

1) Послуги з розробки технічного завдання
2) Послуги з комплексної розробки та дизайну Платформи
3) Послуги з супроводу і підтримки функціонування розробленої платформи протягом 12 місяців після запуску (в т.ч. 3 місяці після запуску – посилено).

Предмет тендеру містить наступне (але цей перелік не є вичерпним):

 • Розробка і затвердження технічного завдання розробника (далі по тексту — ТЗ розробника), складеного на підставі технічного завдання, наданого замовником.
 • Виконання робіт з технічної розробки та дизайну платформи.
 • Створення пошукових механізмів та налаштування механізмів навчання алгоритмів пошуку.
 • Створення адміністративної частини сайту.
 • Створення адаптивного дизайну на основі фірмового стилю ТІ Україна.
 • Надання посиленої технічної підтримки та обслуговування протягом 90 днів після запуску Платформи
 • Інші похідні до викладеного, послуги, потреба в яких може виникнути у процесі розробки.

Термін надання послуг:

Етап 1 — 30/10/2022
Етап 2 — 31/12/2022
Етап 3 — 31/12/2023

Очікуваний результат:

 • Етап 1 — розроблене і погоджене із Замовником технічне завдання для подальшої розробки платформи.
 • Етап 2.1 — створення пілотної версії Платформи.
 • Етап 2.2 запуск у відкритий доступ Платформи.
 • Етап 3 супровід функціонування платформи протягом 12 місяців.

Кінцевий строк прийому комерційних пропозицій: 23.59 23.09.2022.

За потреби і за запитами учасників може бути проведена зустріч з потенційними учасниками з серією запитань-відповідей  19.09.2022 або 20.09.2022.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги: Додаток 1.

Технічні вимоги до предмета закупівлі (користувацьке ТЗ): Додаток 2

Правила оформлення комерційної пропозиції (Додаток 3):

– Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Участь у тендері з розробки  онлайн-платформи реєстру судових рішень ВАКС”.

– Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.

– Відповідальність за правдивість наданої інформації у своїй комерційній пропозиції несе учасник.

– Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 180 днів від дати закінчення терміну надання пропозицій.

– У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення приймання комерційних пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.

Результати тендеру: буде повідомлено всім учасникам протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визнання його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 067 383 72 42, Кіма Аветян, або по e-mail: [email protected]

Критерії оцінки комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна (оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією) 50 Комерційна пропозиція
2. Наявність професійного досвіду у сфері розробки та дизайну вебсайтів (оцінка за критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом) 20 Документи подані у складі комерційної пропозиції
3. Наявність досвіду розробки модулів аналітики та візуалізації даних (оцінка за критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом), синхронізації з іншими базами даних 20 Документи подані у складі комерційної пропозиції
4. Рекомендації від підрядників (надати список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію (не менше 2 осіб) (оцінка з критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом) 10 Документи подані у складі комерційної пропозиції

 

NB!

Ця закупівля буде здійснюватись у рамках проекту “Інституційна підтримка ГО Трансперенсі Інтернешнл Україна“, що здійснюється за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact. Проект здійснюється у рамках міжнародної технічної допомоги. Згідно з документами, операції з постачання товарів/послуг у рамках проекту МТД та в межах затвердженого плану закупівлі товарів, робіт і послуг, що придбаваються виконавцями проектів МТД за кошти МТД, звільняються від оподаткування ПДВ. З інформацією про МТД можна ознайомитися тут.

 

Результати тендеру

Всього надійшло 5 комерційних пропозицій, які були розглянуті тендерним комітетом.

За результатами оцінки поданих тендерних пропозицій переможцем визначено ФОП Олійника Любомира В’ячеславовича, який набрав 77,98 бала зі 100.

Учасник

Загальний бал

ТОВ «ЛВ-ЛТД» (Aniart)

49,30

ФОП Олійник Любомир В’ячеславович (SiteGist)

77,98

ФОП Галін Юрій Олександрович (brilliant.ltd)

72,33

ФОП Соляр Кирило Олександрович (Solar Digital)

41,77

ФОП Шлома Сергій Ростиславович (Design Planet)

65,59