Тривалість:

протягом 2 років

Дедлайн подачі:

26 Лютого, 2024

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з графічного дизайну та верстки багатосторінкових друкованих матеріалів для поширення інформації про діяльність ТІ Україна, її проєктів та заходів.

 1.     Кінцевий строк прийому пропозицій: до 26 лютого 2024 року.
 2.     Термін надання послуг: з моменту підписання договору, протягом двох років.
 3. Очікуваний результат: отримання послуг з графічного дизайну та верстки багатосторінкових друкованих матеріалів для ТІ Україна.
 4.     Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5.     Вимоги до предмета закупівлі: подані в Додатку 2.
 6.     Комерційна пропозиція має містити:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням ціни (Додаток 3) у двох форматах: підписана скан-копія та .doc;
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
  • портфоліо, яке має містити зразки завершених робіт з графічного дизайну, зокрема інфографік і зверстаних багатосторінкових друкованих матеріалів тощо;
  •  інші документи, передбачені Додатком 1 та Додатком 2.
 1.     Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Комерційна пропозиція: послуги з графічного дизайну”;
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації у своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, така пропозиція відхиляється та не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру впродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визнання його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 050 521 16 64 (Залєвська Валерія), е-mail: [email protected] 

Замовник залишає за собою право визначити до трьох переможців в межах даного тендеру.

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 1. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Максимально ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 50 Комерційна пропозиція
2. Оцінка поданих інфографік 25 Портфоліо, відповідно до Додатку 1
3. Оцінка зверстаних багатосторінкових друкованих матеріалів 25 Портфоліо, відповідно до Додатку 1

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 50 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки “Ціна”. Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін за годину та орієнтовної тривалості виконання двох типів робіт, поданих учасниками. Ціна буде розраховуватися за формулою (Вартість за год) * (орієнтовна кількість годин для створення інфографіки за ТЗ + орієнтовна кількість годин для верстки багатосторінкового документа дослідження). Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 25 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка поданої інфографіки”. Оцінка буде виставлятися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.

3.  25 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка зверстаних багатосторінкових друкованих матеріалів”. Оцінка буде виставлятися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ (З ДОДАТКАМИ)