Тривалість:

2 роки

Дедлайн подачі:

16 Лютого, 2022

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з графічного дизайну та верстки багатосторінкових друкованих матеріалів для поширення інформації про діяльність ТІ Україна, її проектів та заходів.

 1. Кінцевий строк прийому пропозицій: 16 лютого 2022 року.
 2. Термін надання послуг: з моменту підписання договору, протягом двох років.
 3. Очікуваний результат: Отримання послуг з графічного дизайну та верстки багатосторінкових друкованих матеріалів для ТІ Україна.
 4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5. Вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 6. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції за поданою структурою у технічних вимогах (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
  • портфоліо, яке має містити зразки завершених робіт з графічного дизайну, зокрема інфографік, зверстаних багатосторінкових друкованих матеріалів, зразки айдентики та/або її адаптації для сувенірної брендованої продукції тощо;
  • інші документи, передбачені Додатком 1 та Додатком 2.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Комерційна пропозиція: послуги з графічного дизайну;
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, така пропозиція відхиляється та не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати буде повідомлено всім учасникам, а також оприлюднено на сайті організації.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 044 360 52 42 (Залєвська Валерія), е-mail: [email protected]

Замовник залишає за собою право визначити до трьох переможців в межах даного тендеру.

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 1. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Максимально ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 50 Комерційна пропозиція
2. Оцінка поданої інфографіки 15 Портфоліо, відповідно до Додатку 1
3. Оцінка зверстаних багатосторінкових друкованих матеріалів 15 Портфоліо, відповідно до Додатку 1
4. Оцінка зразків айдентики та/або її адаптації для сувенірної брендованої продукції 15 Портфоліо, відповідно до Додатку 1
5. Наявність досвіду розробки інтерактивної інфографіки 5 Портфоліо, відповідно до Додатку 1

 

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 50 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки “Ціна”. Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 15 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка поданої інфографіки”. Оцінка буде виставлятися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.
 3. 15 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка зверстаних багатосторінкових друкованих матеріалів”. Оцінка буде виставлятися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.
 4. 15 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка айдентики та/або її адаптації для сувенірної брендованої продукції”. Оцінка буде виставлятися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.
 5. 5 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Наявність досвіду розробки інтерактивної інфографіки”. Оцінка буде виставлятися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.
Результати тендеру

Відповідно до критеріїв оцінки, наданої учасниками інформації та пропозицій, тендерним комітетом визначено наступні бали учасникам в порядку спадання:
1. ФОП Буравченко Сергій Валерійович – 90 балів
2. ФОП Зенченко Олена Дмитрівна – 81 бал
3. ФОП Копаниця Ярослав Анатолійович – 61 бал

4. ФОП Кисла Катерина Михайлівна – 47 балів
5. ФОП Федишак Михайло Сергійович – 46 балів
6. ФОП Іванішин Олександр Іванович – 38 балів
7. ТОВ “Бренд Лофт” – 34 бали
8. ТОВ “ТРУ-АГ” – 33 бали “
Перші три пропозицій з найбільшою кількістю балів обрані переможними.

Тендерне оголошення з додатками