Тривалість:

до кінця 2023 року

Дедлайн подачі:

31 Травня, 2023

Transparency International Ukraine з метою успішної реалізації цілей програми «Transparent cities/Прозорі міста» (далі Програма), оголошує тендер на закупівлю послуг з комунікаційного супроводу діяльності програми.

 

Опис Програми:

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах. ТІ Ukraine започаткувала програму «Transparent cities/Прозорі міста» у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити належні практики прозорості та підзвітності.

Протягом 2017-2022 років програма щорічно формувала Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України. За п’ять років середній показник прозорості міст підвищився на 62,2%. У рамках програми також формувався Рейтинг підзвітності 50 українських міст, який показував фактичний стан підзвітності органів місцевої влади. У 2020 році створена онлайн-платформа «Transparent cities/Прозорі міста», головна ціль якої — сприяння ефективному діалогу між владою та громадою.

Предмет закупівлі: щомісячний комунікаційний супровід програми «Transparent cities/Прозорі міста», зокрема, здійснення комунікації на фейсбук-сторінці програми до кінця 2023 року

Орієнтовний місячний обсяг надання комунікаційних послуг включає:

 • Розробка і впровадження ефективної системи (стратегії) просування та розвитку сторінки Програми у Facebook https://www.facebook.com/transparent.cities.ukraine.
 • Створення контент-плану та його реалізація: 12 дописів та 16 унікальних сторіс щомісяця на сторінці Програми у мережі Facebook https://www.facebook.com/transparent.cities.ukraine
 • Ведення комунікації з підписниками — відповіді на коментарі та повідомлення у Messenger (приблизно 5 запитів в тиждень). Тексти відповідей обов’язково мають узгоджуватися з замовником.
 • Створення 5 інформаційних матеріалів (статей) щомісяця для сайту Програми https://transparentcities.in.ua (мінімум 1000 знаків).
 • Створення візуального контенту (ілюстрації для соцмереж, кавери, інфографіки) згідно з брендбуком програми: 12 ілюстрацій щомісяця для дописів на сторінці програми у мережі Facebook https://www.facebook.com/transparent.cities.ukraine та 5 каверів для інформаційних матеріалів (статей) щомісяця на сайті https://transparentcities.in.ua.
 • Надання (щотижневої/щомісячної) аналітичної інформації щодо динаміки розвитку соцмережі Facebook (охоплення сторінки, взаємодія, кількість підписників). 

 

Показники ефективності виконання місячного плану:

 • Охоплення — зростання на 8-12% щомісяця;
 • Приріст підписників сторінки — 1-3% щомісяця;
 • Цитування постів зі сторінки Facebook в регіональних медіа та/або згадки у соцмережах — забезпечення від 5 тегів/згадувань.

Окремо учаснику тендеру необхідно надати вартість і перелік додаткових комунікаційних послуг, які не входитимуть до базового пакета роботи, але можуть бути виконані підрядником за додаткову оплату. Зокрема цікавлять такі можливості:

 1. Редакторська вичитка та підготовка до публікації аналітичних матеріалів.
 2. Комунікація зі ЗМІ: формування розсилок на регіональні та національні (в залежності від рівня інфо приводу) медіа, розміщення матеріалів у ЗМІ, організація інтерв’ю зі спікерами. 
 3. Написання авторських блогів і статей. 
 4. Верстка досліджень та аналітичних матеріалів.
 5. Таргетована реклама. 
 6. Створення візуалу для мерчу та його реалізація (друк). 

Цей список невичерпний і може бути доповнений та розширений за запитом замовника та додаткового узгодження із переможцем тендеру. 

 • Термін надання послуг: з моменту підписання договору, до кінця 2023 року.
 • Оплата за послуги: щомісяця. 
 • Очікуваний результат тендеру: з переможцем тендеру буде підписано договір про послуги з комунікаційного супроводу діяльності програми.
 • Кінцевий строк прийому пропозицій: до 18:00 год, 31 травня 2023 року.
 • Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 • Комерційна пропозиція має включати в себе:
  • подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до цього оголошення та у відповідності до Додатку 1;
  • заповнену форму комерційної пропозиції (Додаток 2)
  • прайс-лист на окремі послуги, які можуть бути додатково замовлені в ході реалізації проекту (у довільній формі). 
 • Правила оформлення комерційної пропозиції: Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа «Комерційна пропозиція: комунікаційний супровід»\

– Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.

– Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.

– Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.

– У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.

 • Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 • Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою і публічним оприлюдненням результатів. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.
 • Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна надання послуг за місяць 60 Комерційна пропозиція
2. Зразки комунікаційних матеріалів 30 Документи, подані у складі комерційної пропозиції, портфоліо (Довідка або портфоліо відповідно до Додатку 1)
3. Досвід комунікаційного супроводу громадських організацій 10 Документи, подані у складі комерційної пропозиції, рекомендації від попередніх замовників (Довідка або портфоліо відповідно до Додатку 1)

60 максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм «Ціна надання послуг за місяць». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією. 

Обчислювальна кількість балів = Мінімальна ціна учасника / Обчислювальна ціна іншого учасника * 60

30 — максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм «Зразки комунікаційних матеріалів». Оцінка буде відбуватися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету за результатами вивчення наданих комунікаційних матеріалів та портфоліо).

10 — максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм «Досвід комунікаційного супроводу громадських організацій». Оцінка буде відбуватися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету на основі наданих матеріалів портфоліо та рекомендаційних листів.

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до керівниці програми «Transparent cities/Прозорі міста» за електронною адресою [email protected].

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

Результати тендеру

За результатами оцінки поданих тендерних пропозицій переможцем визначено ТОВ “КОР ЕДЖЕНСІ”, яке набрало 94.46 бала зі 100.

Учасник тендеру Оцінка тендерного комітету
ТОВ «Брейн Танк» 46.25
ФОП Колодій Уляна Анатоліївна 89
ДП ПЛЕОН Талан 53.31
ТОВ “КОР ЕДЖЕНСІ” 94.46
ФОП Якимчук Олександр 69.28
ТОВ «САСКВАТЧ» 55.95
ТОВ «ВІВІД» 52.37

 

Тендерна документація (з додатками)