Тривалість:

2 роки

Дедлайн подачі:

1 Липня, 2021

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» (далі ТІ Україна) для досягнення своїх статутних цілей та з метою успішної реалізації проєктів, оголошує тендер на послуги з організації та матеріально-технічного супроводу семінарів, круглих столів, воркшопів, форумів та інших заходів ТІ Україна (в т.ч. онлайн-заходів).

Мета тендеру: відбір контрагентів, які зможуть надавати послуги з організації та матеріально-технічного супроводу семінарів, круглих столів, воркшопів, форумів та інших заходів ТІ Україна (в т.ч. онлайн-заходів).

 1. Термін надання послуг: з моменту підписання договору, протягом двох років.
 1. Очікуваний результат тендеру: З переможцем тендеру буде підписано договір про послуги з організації та матеріально-технічного супроводу заходів ТІ Україна (в т.ч. онлайн-заходів).
 2. Кінцевий строк прийому пропозицій: до 12:00 год, 01 липня 2021 року.
 3. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 4. Вимоги щодо якісних характеристик предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 5. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням відсотків комісійних витрат за надання послуг залежно від бюджету заходу (Додаток 3);
 • подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям за Додатком 1 та з врахуванням Додатку 2.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції: Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа «Комерційна пропозиція: логістичне забезпечення»
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.
 3. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт
1. Відсоток комісійних витрат 50
2. Досвід, кількість проведених заходів, рекомендації 50

50 балів – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм «Відсоток комісійних витрат» Постачальника за надання послуг.

Можлива Кількість балів залежно від бюджету заходу

Бюджет заходу, грн Максимально можлива кількість балів
1 0,01 – 15 000,00 5
2 15 000,01 – 50 000 20
3 50 000,01 – 100 000 20
4 100 000 –  вище 5

50 балів – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм «досвід, кількість проведених заходів, рекомендації». Оцінка буде відбуватися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до Заступника виконавчого директора з реалізації інноваційних проєктів ТІ Україна Лахтіонова Івана за електронною адресою [email protected].

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

Результати

Відповідно до критеріїв оцінювання та наданої інформації учасниками закупівлі тендерним комітетом визначено наступні бали по розглянутих комерційних пропозицій:

Результати тендеру
Учасники  КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ ЗА КОМІСІЙНІ % КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ ЗА ДОСВІД Загальна кількість балів
ФОП Усенко Валентина Анастасіївна 23,33 40,00 63,33
ТОВ «КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС» 50,00 30,00 80,00
ФОП Тимченко Тимофій Михайлович 43,38 50,00 93,38

З огляду на те, що найбільшу кількість балів набрала комерційна пропозиція ФОП Тимченко Тимофій Михайлович – 93,38 балів, тендерним комітетом визначено цю пропозицію переможною.