Тривалість:

Дедлайн подачі:

3 Лютого, 2023

UPD. Подовжений термін подання комерційних пропозицій: до 12:00 03 лютого 2023 р.

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з підтримки та розробки модулів аналітики Prozorro.

 

 1.   Предмет закупівлі та його ключові технічні та якісні характеристики: Послуги з підтримки та розробки модулів аналітики Prozorro. Вимоги до предмету закупівлі подано у Додатку 2.
 2.   Очікувані результати послуг:
 • Розробка нового функціоналу модулів аналітики за запитом замовника;
 • Адміністрування модулів аналітики
 1.   Вимоги щодо об’єму послуг: подано у Додатку 2.
 2.   Строки надання послуг: з дня підписання договору, протягом двох років.
 3.   Місце надання послуг: м. Київ, Україна.
 4.   Кінцевий термін подання комерційних пропозицій: до 12:00 03 лютого 2023 р.
 5.   Вимоги щодо компетенцій та досвіду майбутнього постачальника та спосіб їх підтвердження: подано у Додатку 1.
 6.   Вимоги до комерційної пропозиції та форми для заповнення:
 •   Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Послуги з підтримки та розробки модулів аналітики Prozorro”.
 •   Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 •   Документи пропозиції учасника повинні бути завірені підписом уповноваженої особи учасника, яка має права на підпис такої пропозиції. У разі підписання документів уповноваженою особою у складі пропозиції учасник подає документ, що підтверджує повноваження підписання пропозиції.
 •   Відповідальність за достовірність наданої інформації своєї пропозиції несе учасник.
 •   Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 50 днів з дати кінцевого строку подання комерційних пропозицій.
 •   У разі, якщо пропозиція учасника надійшла після спливу кінцевого строку подання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до розгляду та оцінки.
 1. Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника:
 • підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям у сфері підтримки та розробки аналітичних модулів згідно з Додатком 1;
 • копія не менше 2 (двох) виконаних за останні 5 років аналогічних договорів та документів, що підтверджують виконання цих договорів, які зазначені в Додатку 1.1;
 • підтвердження наявності штату працівників/ проектної команди відповідної кваліфікації у сфері підтримки та розробки публічного аналітичного модулю згідно з Додатком 1.2;
 • підтвердження про наявність відповідного обладнання та матеріально-технічної бази згідно з Додатком 1.3;
 • заповнена довідка про відсутність підстав відхилення пропозиції Учасника згідно з Додатком 3;
 • заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції згідно з формою, наведеною у Додатку 4.
 • скан-копія діючого офіційного партнерського договору з Qlik International або регіональними підрозділами надаємо в складі пропозиції.
 1. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення подання пропозицій. У разі відсутності мінімум 3 (трьох) комерційних пропозицій на момент кінцевого строку подання комерційних пропозицій, ТІ Україна надсилає додаткові запити потенційним учасникам. Запити повинні містити ідентичну інформацію з оголошенням. Строк для подання додаткових пропозицій не повинен бути менш ніж 7 (сім) робочих днів з моменту відправлення запиту.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті  TI Україна. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

 

Договір про закупівлю не може бути укладено з учасниками, які під час процедури закупівлі:

 1.  мають конфлікт інтересів;
 2. ТІ Україна стало відомо, що учасник подає неправдиву інформацію при подачі тендерної пропозиції, або учасник не надав необхідну інформацію;
 3. якщо ТІ Україна визначає, що учасник подав неправдиву інформацію у листі згідно з Додатком 3. 

 

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.  

Додаткову інформацію можна отримати в Сергія Павлюка, е-mail: [email protected]

* До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 1. Перелік критеріїв оцінки пропозицій та їхня вага:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 70 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду підтримки та успішної розробки публічного аналітичного модулю протягом останніх 5 років  30 Документи подані у складі комерційної пропозиції

70 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Ціна”. До розрахунку балів буде враховано вартість місячного надання  послуги  з підтримки та розробки модулів аналітики Prozorro, яку зазначать учасники в своїх пропозиціях  з урахуванням:
– 80 годин розробки на місяць;
– 16 годин адміністрування на місяць;
– час на відповідь щодо розробки чи адміністрування – не більше 9 годин;
– час на початок роботи щодо запиту на розробку чи адміністрування – не пізніше, ніж через 3 доби (72 годин з моменту фіксації розміщення запиту).
Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

Обчислювальна кількість балів = Мінімальна ціна учасника / Обчислювальна ціна іншого учасника * 70 

30 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “наявність досвіду з підтримки та успішної розробки публічного аналітичного модулю протягом останніх 5 років”.

Рівень підтвердження досвіду підтримки та успішної розробки публічного аналітичного модулю Максимально можлива кількість балів
1. Наявність від 2 – 3 реалізованих проєктів 15
2. Наявність від 3 – 5 реалізованих проєктів 20
3. Наявність від 5 і більше реалізованих проєктів 30

 

За результатами оцінки поданих тендерних пропозицій переможцем визначено ТОВ “К’ЮНАЛІТІКС”.

 

Учасник Ціновий критерій оцінювання Нецінові критерії оцінювання Підсумкова оцінка
Бал по критерію “ціна” Бал по критерію “досвід підтримки та успішної розробки публічного аналітичного модулю протягом останніх 5 років”
ТОВ “К’ЮНАЛІТІКС” 70,00 25 95,00
ТОВ “АрБіСі Груп” 47,21 30 77,21

Тендерна документація