Тривалість:

-

Дедлайн подачі:

Травень 21, 2020

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення комплексного дослідження щодо спроможності і незалежності антикорупційних органів в Україні відповідно до попередньо розробленої методології.

 

 1. Кінцевий строк прийому пропозицій: 21 травня 2020 року.
 2. Термін надання послуг: до 11.09.2020 року.
 3. Очікуваний результат: Отримання послуг з проведення комплексного дослідження щодо спроможності і незалежності антикорупційних органів в Україні відповідно до попередньо розробленої методології для ТІ Україна.
 4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5. Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 6. Комерційна пропозиція має включати:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції за поданою структурою у технічних вимогах (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
 • Резюме виконавця дослідження, що має відповідати вимогам п.1.1 Додатку 1;
 • Портфоліо завершених досліджень згідно з п.1.2 Додатку 1;
 • Інші документи, передбачені Додатком 1.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу demchuk@ti-ukraine.org з темою листа “Комерційна пропозиція: послуги з проведення дослідження.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою demchuk@ti-ukraine.org

 

До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 

 1. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінкиМаксимально ваговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Ціна50Комерційна пропозиція
2.Оцінка експертизи та досвіду у сфері антикорупційної інфраструктури в Україні20Резюме, відповідно до Додатку 1
3.Оцінка досвіду здійснення досліджень20Портфоліо, відповідно до Додатку 1
4.Наявність профільної вищої освіти10Резюме, відповідно до Додатку 1

 

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 50 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки “ціна”. Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 20– максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка експертизи та досвіду у сфері антикорупційної інфраструктури в Україні” встановлюється членами тендерного комітету
 3. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка досвіду здійснення досліджень” встановлюється членами тендерного комітету
 4. 10 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Наявність профільної вищої освіти” встановлюється членами тендерного комітету.

 

Додатки

Завантажити додатки щодо кваліфікаційних вимог до виконавця, технічних вимог щодо предмета закупівлі та форму комерційної пропозиції можна тут

Вимоги до комерційних пропозицій