Тривалість:

до серпня 2023 року

Дедлайн подачі:

29 Жовтня, 2022

ТI Україна оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення всеукраїнського соціологічного дослідження з метою виявлення потреб та дослідження поглядів громадян та представників бізнесу на те, як має виконуватись післявоєнна відбудова України. Щоб гарантувати, що відновлення України буде сталим, інклюзивним і нікого не залишить осторонь, необхідно враховувати погляди громадян та інших груп зацікавлених сторін щодо того, як слід здійснювати проєкти відбудови.До участі в тендері запрошуються соціологічні, дослідницькі компанії/агенції України, які мають розгалужену й висококваліфіковану регіональну мережу інтерв‘юерів, можуть запропонувати й обґрунтувати методологію побудови вибірок і збору даних, згідно з параметрами і вимогами до дослідження, та мають позитивний досвід проведення соціологічних досліджень.

Предмет тендеру: Послуги з проведення двох хвиль всеукраїнського соціологічного дослідження протягом 2022-2023 років.

 1. Термін надання послуг:
 • листопад 2022 року – лютий 2023 року (1 хвиля дослідження)
 • липень 2023 року – серпень 2023 року (2 хвиля дослідження)
 1. Етапи робіт:
 • Проведення глибинних інтерв’ю з мерами та/або іншими представниками місцевих і національних органів влади, відповідальними за реконструкцію з метою виявлення їх потреб в додатковій інформації, визначення їхніх дослідницьких потреб і прогалин у можливостях.
 • Проведення пілотного дослідження, яке дозволить сформувати гіпотези для заміру в рамках кількісного дослідження та сформувати списки альтернатив для анкети всеукраїнського кількісного дослідження.
 • Проведення всеукраїнського кількісного дослідження. Має включати всеукраїнське репрезентативне опитування дорослого населення України (віком 18 років і старше) за вибіркою, яка є репрезентативною за статтю, віком, типом і розміром населеного пункту та макрорегіоном на підконтрольних Україні територіях. Планується проведення двох хвиль дослідження:
 • 1 хвиля дослідження – листопад 2022 року – лютий 2023 року
 • 2 хвиля дослідження[1] – липень 2023 року – серпень 2023 року.
 • Проведення дослідження представників бізнесу. Має включати опитування представників різних сфер бізнесу з різних регіонів України, в т.ч. представників релокованого бізнесу.
 • Підготовка аналітичних звітів до кожної з хвиль за результатами проведеного дослідження (2 звіти – стислий та детальний варіанти українською та англійською мовами, в т.ч. інфографіки, графіки і текстові описи).
 1. Очікуваний результат закупівлі: З переможцем буде підписано договір про послуги з проведення загальноукраїнського соціологічного дослідження.
 2. Кінцевий строк прийому пропозицій: 28 жовтня 2022 року.
 3. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 4. Вимоги щодо якісних характеристик предмета закупівлі: подані в Додатку 2.
 5. Комерційна пропозиція має включати:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції за поданою структурою у технічних вимогах (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
  • Портфоліо завершених досліджень згідно з п.1 Додатку 1;
  • Рекомендації від попередніх замовників відповідно до Додатку 1.1.
  • Інші документи, передбачені Додатком 1.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронні адреси [email protected] та [email protected] з темою листа “Комерційна пропозиція: послуги з проведення дослідження”.
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 90 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визнання його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.
 3. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Максимальний ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 50 Комерційна пропозиція
2. Оцінка досвіду у сфері проведення соціологічних досліджень 20 Портфоліо, відповідно до Додатку 1

 • досвід проведення досліджень на теми, дотичні до даного опитування;
 • досвід проведених опитувань серед представників бізнесу, місцевих і національних органів влади;
 • досвід проведення опитувань після 24 лютого 2022 року;
 • досвід ключових членів команди проекту, викладений у CVs.

 

3. Оцінка цілісності та повноти запропонованої методології та підходу до реалізації задач дослідження 20 Опис методології дослідження кожного з етапів дослідження з обгрунтуванням
4. Рекомендації або відгуки від попередніх замовників. 10 Рекомендації від попередніх замовників відповідно до Додатку 1.1.

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 50 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки “Ціна”. Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка досвіду у сфері проведення соціологічних досліджень” встановлюється членами тендерного комітету.
 3. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Оцінка цілісності та повноти запропонованої методології та підходу до реалізації задач дослідження” встановлюється членами тендерного комітету.
 4. 10 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм “Рекомендації або відгуки від попередніх замовників” встановлюється членами тендерного комітету.

[1] Очікується, що параметри другої хвилі дослідження будуть аналогічними до параметрів 3 етапу першої  хвилі. Остаточні параметри вибірки та географії проведення другої хвилі кількісного дослідження напряму залежатимуть від ситуації в Україні і будуть додатково сформовані та погоджені в травні-червні 2023 року

 

Результати тендеру

Всього надійшло 6 комерційних пропозицій, які були розглянуті тендерним комітетом.

За результатами оцінки поданих тендерних пропозицій переможцем визначено ТОВ «ІНФО САПІЄНС ІНТЕРНЕШНЛ».

Учасник Загальний бал
ТОВ «ІНФО САПІЄНС ІНТЕРНЕШНЛ» 88,33
ТОВ «Соціологічна група «Рейтинг» 72,95
ТОВ  «ІПСОС» 62,92
ТОВ «Київський міжнародний інститут соціології» 61,56
ТОВ «ІНМАЙНД АНАЛІТІКС» 56,46
ТОВ «ФАКТУМ ГРУП УКРАЇНА» 56,27