Тривалість:

Дедлайн подачі:

14 Квітня, 2023

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» (далі – TI Україна) для підтвердження фінансової звітності про виконання проєкту оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки реалізованого грантового проєкту.

 

Мета тендеру: відбір незалежних суб’єктів аудиторської діяльності для закупівлі послуги з проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки фінансового звіту TI Ukraine за результатами реалізації грантового проєкту «Capacity Development of Transparency International Ukraine», що фінансується The Swedish International Development Cooperation Agency (SIDA), який був реалізований з 01/03/2021 року по 31/03/2023 року.

Аудиторська перевірка має бути проведена відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA 800/805), Міжнародного стандарту супутніх послуг (ISRS) 4400, виданими Радою з міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності інформації (IAASB) та вимог щодо фінансової звітності, які визначені у грантовій угоді між SIDA та TI Україна.

З переможцем тендеру буде підписано угоду про надання аудиторських послуг з перевірки фінансової звітності за проєктом (примірник договору у Додатку 4).

 

 1. Термін надання послуг: Аудит має розпочатися не пізніше 24 квітня 2023 року. Звіт про результати аудиту повинен бути наданий ТІ Ukraine не пізніше 15 травня 2023 року.*

*У зв’язку з військовою агресією Росії, можливі зміни в строках. Всі зміни будуть обговоренні з переможцем тендеру.

 1. Очікуваний результат аудиту: Аудиторський висновок (звіт) щодо відповідності наданого фінансового звіту вимогам SIDA та реальним витратам ТІ Україна, які мали місце в процесі реалізації проєкту та відображені в фінансовому (управлінському) обліку ТІ Ukraine. Аудиторський звіт повинен бути оформлений окремо українською та англійською мовами.
 1. Кінцевий строк прийому пропозицій: 20:00 14 квітня 2023 року.
 2. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 3. Технічні вимоги до предмета закупівлі: подані в Додатку 2.
 4. Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника:
 • Заповнена форма комерційної пропозиції із зазначенням вартості послуг учасника (Додаток 3);
 • Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям за Додатком 1:
 • Довідка про досвід проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки відповідно до п.1;
 • Інші документи про підтвердження права на здійснення відповідної діяльності, передбачені в п.2;
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа «SIDA Комерційна пропозиція: фінансовий аудит».
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Документи пропозиції учасника повинні бути завірені підписом уповноваженої особи учасника, який має права на підпис такої пропозиції. У разі підписання документів уповноваженою особою у складі пропозиції учасник подає документ, що підтверджує повноваження підписання пропозиції.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Договір про закупівлю не може бути укладено з учасниками, які під час процедури закупівлі:
 • Мають конфлікт інтересів (є членом органів управління або членом ТІ Ukraine, має родинні стосунки з членами органів управління ТІ Україна тощо).
 • Про яких ТІ Україна стало відомо, що учасник подає неправдиву інформацію при подачі тендерної пропозиції, або учасник не надав необхідну інформацію.
 • Якщо донор проєкту The Swedish International Development Cooperation Agency (SIDA) матиме підстави для відмови у контрактуванні обраного переможця закупівлі.

 

 1. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 50 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності 10 Документи, подані у складі комерційної пропозиції
3. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях 20 Документи, подані у складі комерційної пропозиції
4. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки проєктів, що фінансуються The Swedish International Development Cooperation Agency (SIDA) 20 Документи, подані у складі комерційної пропозиції

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 50 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «ціна». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 10 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 5 до 10 аудитів 1
2. Наявність досвіду проведення від 10 до 20 аудитів 5
3. Наявність досвіду проведення від 20 аудитів 10

 

 1. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 5 до 10 аудитів 5
2. Наявність досвіду проведення від 10 до 20 аудитів 10
3. Наявність досвіду проведення від 20 аудитів 20

 

 1. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки проєктів, що фінансуються The Swedish International Development Cooperation Agency (SIDA)».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 0 до 3 аудитів 5
2. Наявність досвіду проведення від 3 до 7 аудитів 10
3. Наявність досвіду проведення від 7 аудитів 20

 

 1. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

 

 

Інформація, що допоможе при формуванні комерційної пропозиції:

 • TI Ukraine — громадська організація з кодом неприбутковості 0032.
 • Сума бюджету проєкту — 15 988 623 грн.
 • Проєкту було реалізовано з 01/03/2021 року по 31/03/2023 року.
 • Залучено 16 співробітників.
 • »700 банківських операцій.
 • »120 контрагентів.
 • Звіт за проєктом сформовано касовим методом, що відповідає вимогам SIDA.

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до фінансового директора ТІ Ukraine Сергія Гераськіна за електронною адресою [email protected].

 

TI Ukraine залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

 

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення може призвести до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 

 

Результати тендеру

За результатами оцінки поданих тендерних пропозицій переможцем визначено ТОВ «АФ «Марінченко і партнери» який набрав 90 балів зі 100.

Учасник Запропоно-
вана цінова пропозиція
Досвід
проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки
Досвід
проведення аудиту в неурядових громадських організаціях
Досвід
проведення
аудиту проєктів, що фінансуються SIDA
Підсумко-
ва оцінка
1. ТОВ «АФ «Марінченко і партнери» 50 10 20 10 90
2. ТОВ «Аудиторська Фірма МК Аудит» 25 10 20 20 75
3. ТОВ «Аудиторсько-консалтингова група «Компас» 17 10 20 20 67
4. ТОВ «Київ Аудит Груп» 11 10 20 20 61
5. ТОВ
«ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН»
17 10 20 5 53