Тривалість:

Дедлайн подачі:

4 Червня, 2024

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» (далі ТІ Україна) для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності, оголошує тендер на проведення зовнішньої незалежної аудиторської перевірки фінансової звітності за результатами діяльності організації.

Мета тендеру: відбір незалежних суб’єктів аудиторської діяльності для закупівлі послуги з проведення аудиту фінансової звітності ТІ Україна за 2023, 2024 та 2025 роки.

Аудиторська перевірка має бути проведена зовнішнім аудитором (аудиторською фірмою), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, є незалежним і кваліфікованим, відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA 800/805), Міжнародного стандарту супутніх послуг (ISRS) 4400, виданими Радою з міжнародних стандартів аудиту.

 • Термін надання послуг: Аудит фінансової звітності за 2023 рік має розпочатися не пізніше 10 червня 2024 року. Звіт про результати аудиту повинен бути наданий ТІ Україна не пізніше 30 червня 2024 року.* Строки аудиту фінансової звітності за 2024 та 2025 роки будуть визначені з переможцем тендеру та зафіксовані в договорі.

*У зв’язку з військової агресією Росії, можливі зміни в строках. Всі зміни будуть обговоренні з переможцем тендеру.

 • Очікуваний результат аудиту: Аудиторський звіт (висновок) щодо відповідності наданого річного фінансового звіту до Законодавства України та інформації, яка відображена в фінансовому (управлінському) обліку ТІ Україна. Також повинен бути наданий Лист керівництву з рекомендаціями щодо вдосконалення діяльності та/або контролю в організації. Аудиторський звіт та Лист керівництву повинен бути оформлений окремо українською та англійською мовами.
 • Кінцевий строк прийому пропозицій: 20:00 4 червня 2024 року.
 • Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 • Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 • Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника:
 • Заповнена форма комерційної пропозиції із зазначенням вартості послуг учасника (Додаток 3).
 • Інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям за Додатком 1:
 • Довідка про досвід проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки;
 • Інші документи про підтвердження права на здійснення відповідної діяльності.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа «Комерційна пропозиція: фінансовий аудит 2023».
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Документи пропозиції учасника повинні бути завірені підписом уповноваженої особи учасника, який має права на підпис такої пропозиції. У разі підписання документів уповноваженою особою у складі пропозиції учасник подає документ, що підтверджує повноваження підписання пропозиції.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Договір про закупівлю не може бути укладено з учасниками:
 • Які мають конфлікт інтересів (є членом органів управління або членом ТІ Україна, має родинні стосунки з членами органів управління ТІ Україна, тощо).
 • Про яких ТІ Україна стало відомо, що учасник подає неправдиву інформацію при подачі тендерної пропозиції, або учасник не надав необхідну інформацію.
  1. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
  2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою. З переможцем буде підписано договір (Додаток 4).
 • Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 60 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових некомерційних організаціях 40 Документи, подані у складі комерційної пропозиції

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 60 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «Ціна». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

Обчислювальна кількість балів = (мінімальна ціна учасника / ціна обчислювального учасника) х 60.

 1. 40 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових некомерційних організаціях».
Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових некомерційних організаціях Бали
1. Наявність досвіду проведення від 0 до 5 аудитів 0
2. Наявність досвіду проведення від 5 до 10 аудитів 10
3. Наявність досвіду проведення від 10 до 20 аудитів 25
4. Наявність досвіду проведення від 20 аудитів 40

 

Перевірка фінансової звітності за 2024 та 2025 роки.

Вартість послуг перевірки фінансової звітності за 2024 та 2025 років пропонується зафіксувати в доларовому еквіваленті вартості перевірки 2023 року. Оплата буде здійснюватися за курсом на момент початку перевірки відповідних років.

Якщо є інші пропозиції щодо вартості послуг перевірки фінансової звітності за 2024 та 2025 роки, то Ви можете надати пропозиції в довільній формі в комерційній пропозиції (Додаток 3).

Ознайомитися з нашою діяльністю та звітами за попередні роки можна на сайті https://ti-ukraine.org/.

Публічний річний звіт за 2023 рік – https://report.ti-ukraine.org/2023/.

Інформація що може допомогти при формуванні комерційної пропозиції:

 • ТІ Україна громадська організація з кодом неприбутковості 0032.
 • Сума надходжень у 2023 році становить 75,525,862 грн. (з них 3,418,483 грн. – позитивна курсова різниця).
 • Сума видатків у 2023 році становить 66,214,010 грн.
 • Кількість розрахункових рахунків, на яких був рух коштів – 13 у гривні, 3 у валюті.
 • Зовнішньоекономічна діяльність не проводилась.
 • 2700 платіжних доручень.
 • 170 контрагентів.
 • 17 співробітників.

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до фінансового директора ТІ Україна Гераськіна Сергія за електронною адресою [email protected].

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення може призвести до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

Результати тендеру

Загальні бали за критеріями оцінювання отриманих пропозицій:

Учасник Загальний бал
1. ТОВ «Аудиторська Фірма МК Аудит» 72.4
2. ТОВ «АФ «Київський аудитор» 70.0
3. ТОВ «Аудиторська компанія «Ю ЕЙЧ УАЙ ПРОСТІР ЛТД» 60.9
4. ТОВ «ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН» 54.1
5. ТОВ «БДО» 49.0
6. ТОВ «ЛУКАС Аудит» 4.8

Тендерна документація