Тривалість:

Дедлайн подачі:

17 Травня, 2021

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» (далі ТІ Україна) для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності, оголошує тендер на проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки за результатами діяльності в 2020 та 2021 роках.

 

Мета тендеру: відбір незалежних суб’єктів аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності ТІ Україна за 2020 та 2021 роки.

Аудиторська перевірка має бути проведена відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA 800/805), виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB), зовнішнім аудитором (аудиторською фірмою), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, є незалежним і кваліфікованим.

 1. Термін надання послуг: Аудит має розпочатися не пізніше 1 червня 2021 року. Звіт про результати аудиту повинен бути наданий ТІ Україна не пізніше 25 червня 2021 року.* Строки аудиту діяльності за 2021 рік будуть визначені з переможцем тендеру.

*У зв’язку з станом карантину в Україні, можливі зміни в строках. Всі зміни будуть обговоренні з переможцем тендеру.

 1. Очікуваний результат тендеру: З переможцем тендеру буде підписано угоду про надання аудиторських послуг з перевірки фінансової звітності за 2020 та 2021 роки.
 2. Кінцевий строк прийому пропозицій: 18:00 17 травня 2021 року.
 3. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 4. Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.
 5. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням вартості послуг учасника (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям за Додатком 1:
 • Довідка про досвід проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки відповідно до п.1;
 • Інші документи про підтвердження права на здійснення відповідної діяльності, передбачені в п.2;
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції: Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа «Комерційна пропозиція: фінансовий аудит»
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.
 3. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 50 Комерційна пропозиція
2. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності 20 Документи, подані у складі комерційної пропозиції
3. Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях 30 Документи, подані у складі комерційної пропозиції

Пояснення розрахунку за критеріями оцінювання:

 1. 50 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «ціна». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.
 2. 20 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки на підприємствах, установах, організаціях державної, комунальної чи приватної форм власності Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 5 до 10 аудитів 10
2. Наявність досвіду проведення від 10 до 20 аудитів 15
3. Наявність досвіду проведення від 20 аудитів 20

 

 1. 30 – максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність досвіду досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях».
Рівень підтвердження досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки в неурядових громадських організаціях Максимально можлива кількість балів
1. Наявність досвіду проведення від 5 до 10 аудитів 10
2. Наявність досвіду проведення від 10 до 20 аудитів 20
3. Наявність досвіду проведення від 20 аудитів 30
 1. Перевірка діяльності 2021 році. У зв’язку з неможливістю точно передбачити об’єм нашої діяльності в 2021 році та, відповідно, об’єм інформації для аудиторської перевірки, необхідно заповнити Таблицю 3 у Додатку 3. Також ви можете надати інші пропозиції у вільній формі щодо ціноутворення перевірки діяльності за 2021 рік.

Ознайомитися з нашою діяльністю та звітами за попередні роки можна на сайті https://ti-ukraine.org/.

Річний звіт за 2020 рік – https://report.ti-ukraine.org/2020/ua.

Інформація що може допомогти при формуванні комерційної пропозиції:

 • ТІ Україна громадська організація з кодом неприбутковості 0032.
 • Сума надходжень у 2020 році становить 40,477,095 грн.
 • Сума видатків у 2020 році становить 44,880,820 грн.
 • Кількість розрахункових рахунків – 21 у гривні, 6 у валюті.
 • 2700 платіжних доручень.
 • 290 контрагентів.
 • 12 співробітників.

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до фінансового директора ТІ Україна Гераськіна Сергія за електронною адресою [email protected].

 

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

 

До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 

 

 

Результати тендеру

 

Учасник Запропонована цінова пропозиція Наявність досвіду проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки Наявність досвіду проведення аудиту в неурядових громадських організаціях Всього
ТОВ «АФ «МК Аудит» 50.0 20.0 30.0 100.00
ТОВ «АК «Ю Ейч Уай Простір ЛТД» 35.7 20.0 30.0 85.70
ТОВ «Аудиторсько-консалтингова група «Компас» 19.3 20.0 30.0 69.30