Тривалість:

-

Дедлайн подачі:

Березень 3, 2020

Оновлено.

Кінцевий строк прийому тендерних пропозицій було продовжено до 3 березня 16:00 (7 днів з моменту оприлюднення змін).

Серед інших змін:

1) в розділі “Який рекламний продукт нам потрібен?” уточнена кількість рекламних візуальних матеріалів з 3-5 до 5;

2) в розділі “Інші продукти, які має підготувати Виконавець” (після укладення Договору) додано медіа-план впровадження кампанії.

3) оновлено тендерне оголошення з додатками у розділі “Цінова пропозиція” (Додаток 3).

 

Увага!

21 лютого о 10:00 в офісі ТІ Україна відбудеться добриф для всіх охочих взяти участь у тендері.

 

Тендер на закупівлю послуг з виготовлення візуальних матеріалів, відеороликів та проведення фокус-груп для комунікаційної кампанії «Проконтролюй витрати своєї школи»

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – “TI Україна”) оголошує тендер на закупівлю послуг з виготовлення візуальних матеріалів, відеороликів та проведення фокус-груп для комунікаційної кампанії «Проконтролюй витрати своєї школи» в рамках грантового проекту «Підтримка ТІ-Україна організацій-лідерів у протидії корупції» за підтримки #USAID_ВзаємоДія.

1. Очікуваний термін надання послуг: з дня підписання договору по 30 вересня 2020 року. Комунікаційна кампанія буде здійснена у 2 хвилі: 1-а хвиля – протягом місяця у травні – на початку червня; 2-а хвиля – кінець серпня – вересень 2020 року.

2. Очікуваний результат: Підписання договору про надання послуг. Отримання послуг з виготовлення візуальних матеріалів, відеороликів та проведення фокус-груп для комунікаційної кампанії «Проконтролюй витрати своєї школи».

3. Кінцевий строк прийому пропозицій: (оновлено) 3 березня 2020 до 16:00 год 00 хв за київським часом.

4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.

5. Технічні вимоги до предмету закупівлі: подані в Додатку 2.

6. Комерційна пропозиція має включати в себе:

  • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції (Додаток 3);
  • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
  • портфоліо матеріалів реалізованої(их) комунікаційної(их) кампанії(й) / заповнена форма за Додатком 4;
  • документ з баченням (концепцію) продуктів комунікаційної кампанії, зокрема, з яких компонентів складатиметься, як буде стилізовано, яке бачення підходу / меседжів тощо (обсягом до 2 сторінок). Концепція має враховувати дані досліджень, зокрема «Сліпі зони корупції» та «Батьківський дозор: непрозорі закупівлі шкіл»;
  • інші документи, передбачені Додатком 1.

Ескізи та інші попередні пропоновані візуалізації кампанії, які б допомогли посилити письмову концепцію, вітаються і заохочуються, але наявність таких матеріалів не гарантуватиме перемоги у тендері.

7. Правила оформлення комерційної пропозиції:

  • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу kalitenko@ti-ukraine.org з темою листа “Комерційна пропозиція для комунікаційної кампанії “Проконтролюй витрати своєї школи”.
  • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
  • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
  • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 180 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
  • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.

8. Строк визначення переможця: протягом 10 (десяти) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.

9. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.

 

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 044 360 52 42 в Олександра Калітенка, е-mail: kalitenko@ti-ukraine.org

* До оцінювання згідно критеріїв оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних та технічних вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

10. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:

Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Ціна (оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією)40Комерційна пропозиція
2.Наявність досвіду роботи з виготовлення відеороликів, візуальних матеріалів (digital-реклами, зовнішньої реклами тощо) для  комунікаційних кампаній та проведення фокус-груп  (з показниками ефективності комунікаційних кампаній) (оцінка за критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом)

 

30Документи у складі комерційної пропозиції
3.Якість письмового викладу бачення продуктів кампанії (концепції) (до 2 сторінок) (оцінка з критерієм буде нарахована за результатом розгляду концепції тендерним комітетом)

 

20Документи у складі комерційної пропозиції
4.Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію (не менше 2 осіб) (оцінка з критерієм буде нарахована за результатом розгляду документів тендерним комітетом)

 

10Документи у складі комерційної пропозиції

 

Довідка

Transparency International Україна є Представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації  Transparency International, що має понад  90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: зменшити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті www.ti-ukraine.org

 

Завантажити повний текст тендерного оголошення з додатками

Тендерне оголошення з додатками