Тривалість:

до 1 жовтня

Дедлайн подачі:

29 Липня, 2021

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» (далі ТІ Україна) для досягнення своїх статутних цілей та з метою успішної реалізації проєктів, оголошує тендер на послуги з виробництва освітнього серіалу «Від заяви до вироку».

 

 1. Термін надання послуг: з моменту підписання договору до 01 жовтня 2021 року.
 2. Очікуваний результат: підписання договору про надання послуг. Отримання послуг з виготовлення освітнього серіалу «Від заяви до вироку» (5 серій до 01 жовтня 2021 року)
 3. Кінцевий строк прийому пропозицій: 29 липня 2021 року о 12:00 год
 4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5. Технічні вимоги до предмета закупівлі: подані в Додатку 2.
 6. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
 • портфоліо відеороликів;
 • заповнена форма за Додатком 1.1.
 • інші документи передбачені Додатком 1 та ті, які учасник вважає за необхідне надати.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] з темою листа “Комерційна пропозиція: виготовлення освітнього серіалу «Від заяви до вироку».
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.
 3. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:

 

Критерій оцінки Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію
1. Ціна 60 Комерційна пропозиція
2. Оцінка портфоліо (надані зразки відео) 40 Досвід по створенню відеороликів та посилання на  відео роботи, подані у складі комерційної пропозиції, можливість самостійного забезпечення технікою.

 

60 балів — максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «ціна». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

 

40 балів — максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність досвіду з виготовлених відеороликів». Оцінка буде відбуватися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.

 

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до менеджерки з міжнародних зв’язків Ірини Микулич за електронною адресою [email protected].

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

 

Результати тендеру

 

Учасники Цінова пропозиція, грн Кількість балів за критерієм «Ціна» Кількість балів за критерієм «Оцінка портфоліо (надані зразки відео)» Загальна кількість балів
ФОП Крикун Федір Євгенович 526 500 12.61 40 52.61
ФОП Корнієнко Артем Анатолійович 221 125 30,03 20 50,03
ФОП Кукулевський Микита Андрійович 110 680 60 30 80