Тривалість:

до 1 жовтня

Дедлайн подачі:

Липень 29, 2021

Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» (далі ТІ Україна) для досягнення своїх статутних цілей та з метою успішної реалізації проєктів, оголошує тендер на послуги з виробництва освітнього серіалу «Від заяви до вироку».

 

 1. Термін надання послуг: з моменту підписання договору до 01 жовтня 2021 року.
 2. Очікуваний результат: підписання договору про надання послуг. Отримання послуг з виготовлення освітнього серіалу «Від заяви до вироку» (5 серій до 01 жовтня 2021 року)
 3. Кінцевий строк прийому пропозицій: 29 липня 2021 року о 12:00 год
 4. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг: подані в Додатку 1.
 5. Технічні вимоги до предмета закупівлі: подані в Додатку 2.
 6. Комерційна пропозиція має включати в себе:
 • Заповнену форму комерційної пропозиції із зазначенням цінової пропозиції (Додаток 3);
 • Подану інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям:
 • портфоліо відеороликів;
 • заповнена форма за Додатком 1.1.
 • інші документи передбачені Додатком 1 та ті, які учасник вважає за необхідне надати.
 1. Правила оформлення комерційної пропозиції:
 • Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді на електронну адресу mykulych@ti-ukraine.org з темою листа “Комерційна пропозиція: виготовлення освітнього серіалу «Від заяви до вироку».
 • Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
 • Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 60 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 • У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 1. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні.
 2. Результати тендеру буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою.
 3. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:

 

Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Ціна60Комерційна пропозиція
2.Оцінка портфоліо (надані зразки відео)40Досвід по створенню відеороликів та посилання на  відео роботи, подані у складі комерційної пропозиції, можливість самостійного забезпечення технікою.

 

60 балів — максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «ціна». Оцінка буде відбуватись на підставі порівняння запропонованих цін, поданих учасниками. Максимально високий бал за даним критерієм буде виставлено учаснику з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

 

40 балів — максимальний ваговий коефіцієнт за критерієм оцінки «наявність досвіду з виготовлених відеороликів». Оцінка буде відбуватися на підставі розрахунку середнього бала від виставлених балів членами тендерного комітету.

 

Для отримання додаткової інформації щодо технічного завдання та участі у тендері, можна звернутись у письмовій формі до менеджерки з міжнародних зв’язків Ірини Микулич за електронною адресою mykulych@ti-ukraine.org.

ТI Україна залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень комерційної пропозиції.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються комерційні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з вимог оголошення призводить до дискваліфікації такої комерційної пропозиції.

Необхідні документи для участі у тендері