Онлайн-магазин

Трансперенсі Інтернешнл Україна – це акредитований представник глобального антикорупційного руху Transparency International. Ми запустили онлайн-магазин, щоб кожен міг сказати «ні» корупції разом із людьми з понад 100 країн світу. І це дуже просто.

Завдяки грантам та внескам громадян і бізнесу наша команда створює інноваційні інструменти, які стають на заваді корупції. А надійне та різноманітне фінансування дозволяє нам бути незалежними, захищати власну репутацію та діяти ефективно.

За будь-яких обставин ви впевнені, що без хабарів ваше життя комфортніше, а держава – успішніша. Нехай вашим прагненням до реальних змін в країн зарядиться кожен! З олівцем #FightCorruptor під час іспитів, наліпкою ТІ Україна на робочому ноуті, у нашій футболці на батьківському зібранні чи світшоті під час прогулянки містом.

Кожен ваш внесок – це -1 зрада в закупівлях на ProZorro, якісніший законопроєкт у Верховній Раді, рекомендації для влади вашого міста, як бути відкритими для громадян і більш привабливими для інвесторів.

 

Завітайте в наш онлайн-магазин – https://ti-ukraine-shop.prom.ua/