Дата і час події:

29/09/2020

14:00

Днями команда програми “Transparent cities/Прозорі міста” (Трансперенсі Інтернешнл Україна) оприлюднила оновлену методологію рейтингування прозорості міст у 2020 році.

Що змінилося та чи вплинуть ці зміни на позиції міст? Як оцінюватимуть міста цього року? На що варто звернути увагу міським радам, щоб не впасти у Рейтингу?

29 вересня всі охочі можуть долучитися до онлайн-презентації, яку ми проведемо разом із представниками Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), та отримати відповіді на ці та інші запитання.

Поговоримо про:

  • ключові зміни до методології Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України 2020 року;

  • антикорупційне законодавство та особливості його застосування у містах;

  • плани та перспективи співпраці з містами на шляху до прозорості.

Окрім того, учасники мають нагоду поставити запитання експертам, відповіді на які ми спробуємо дати відповідь під час заходу.

Спікери:

Олена Огороднік, керівниця програми “Transparent cities/Прозорі міста”
Олександр Калітенко, юридичний радник Transparency International Ukraine
Сергій Деркач, керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції

Де та коли?

29 вересня, 14:00. Zoom
Реєстрація за посиланням.

Контактна особа: Марія Сокольчук, 0683288886, sokolchuk@ti-ukraine.org

 

Довідково:

Трансперенсі Інтернешнл Україна — акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна  започаткувала програму “Transparent cities/Прозорі міста” у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності. 

Команда Трансперенсі Інтернешнл Україна розробила і запровадила Рейтинг прозорості 100 найбільших міст. Експерти щорічно аналізують відкритість міських рад за показниками в 14 сферах. За три роки середній показник прозорості міст підвищився на 53%.

Захід проводиться за фінансової підтримки проєкту «Онлайн-платформа «Прозорі міста» для взаємодії громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування для кращої підзвітності та належного врядування», який фінансується ЄС. ЇЇ зміст є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine і необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.