Дата і час події:

06/03/2019

11:00

6 березня 2019 року Акредитований представник глобального руху Transparency International презентує результати дослідження “Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України” за 2018 рік.

 

На заході ви дізнаєтесь які міста опинилися серед лідерів, а які серед аутсайдерів Рейтингу, буде озвучено основні тенденції у сфері прозорості та рекомендації для міських рад на 2019 рік. Під час другої частини заходу з мерами українських міст та представниками міських рад поговоримо про вигоди від прозорості, а з активістами – про досвід успішної адвокації процесу змін на місцях.

 

Учасники презентації: Андрій Боровик, виконавчий директор ТІ Україна; Ярослав Юрчишин, голова правління ТІ Україна; Тарас Случик, експерт Інституту політичної освіти; Ігор Гоцик, керівник департаменту з адвокації Європейської бізнес асоціації; мери та представники міських рад-лідерів рейтингу, активісти громадських організацій «Громадський контроль» (Дніпро), «Розвиток демократії та жіночих ініціатив ДІЯ» (Бахмут), Анатолій Котов, асистент програми Transparent Cities/Прозорі міста.

 

Захід розпочнеться о 11-00 (реєстрація починаючи з 10-30). Подія відбуватиметься в просторі TravelHUB за адресою Ярославська, 58.

УВАГА! Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://bit.ly/2T5JVwg.

Дедлайн реєстрації 1 березня.

Програма_Результати дослідження прозорості міст_TIU

 

Контактна особа:

Аліна Кобенко, менеджерка з комунікацій Transparency International Україна

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org