Дата і час події:

15/03/2019

09:00

Акредитований представник глобального руху Transparency International в Україні 15 березня 2019 року проводить тренінг у Кропивницькому «Фандрейзинг та фінансове управління в громадських організаціях». Під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проектів, як писати проектні заявки та як грамотно управляти фінансовими ресурсами громадської організації.

Цей тренінг буде корисний керівництву неурядових організацій, фінансовим директорам, бухгалтерам, фандрейзерам, координаторам донорів. Під час одноденного навчання учасники зможуть опанувати основи фандрайзингу та фінансового менеджменту для громадського сектору, дізнаються більше про пошук коштів на реалізацію проектів та як дотримуватися фінансової стратегії організації. Захід триватиме 15 березня з 9:00 до 17:30. 

У програмі тренінгу:

  • Як писати грантову заявку: мета, цілі, проблема.
  • Формування проектного бюджету.
  • Складові фінансового менеджменту: планування, організація бухгалтерського обліку, аудит ГО тамоніторинг.
  • Виконання фінансової стратегії організації та аналіз результатів

З учасниками тренінгу працюватимуть: 

  • Анастасія Козловцева – керівниця департаменту міжнародних зв’язків/ Фандрейзер Transparency International Україна;
  • Сергій Гераськін – фінансовий директор Transparency International Україна.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій Кропивницького. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 18:00 12 березня 2019 року за посиланням: http://bit.ly/2SpQs0i

 

Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 18:00 12 березня 2019 року.

Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: skalska@ti-ukraine.org

Цей тренінг було розроблено та буде проведено Transparency International Україна в рамках проекту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США.

Про успішний відбір повідомлять організатори додатково після реєстрації.